Keystone logo
© ©Lucerne School of Business
Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Sissejuhatus

Meist

Juhtimiskõrghariduse tippkeskus

Oleme täielikult pühendunud haridusele ja innovatsioonile – inimestele, ettevõtetele ja asutustele, Kesk-Šveitsile ja kogu maailmale.

Lucerne School of Business on Kesk-Šveitsi tippkeskus majanduslikult ja sotsiaalselt olulistes äri- ja regionaalmajanduse, panganduse ja rahanduse, side ja turunduse, samuti turismi ja mobiilsuse valdkondades. Meie pakutavad nõudlikud, praktiliselt asjakohased ja teaduspõhised bakalaureuse- ja magistriõppekavad aitavad kaasa kvalifitseeritud töötajate leidmisel ettevõtetele, avalik-õiguslikele asutustele ja mittetulundusühingutele. Meie laiapõhjaliste täiendus- ja juhtimisõppe programmide portfell teeb meist suurima täiendusõppe pakkuja Šveitsi rakenduskõrgkoolide ärikoolide seas. Oleme pühendunud oma uurimis- ja arendusprojektide ankurdamisele teadusuuringute, ettevõtete ja kogukonna vahelises dialoogis. Meie ekspertide laiaulatuslikest teadmistest ja tohututest projektijuhtimise kogemustest saavad kasu kliendid kõigist ühiskonna osadest. Meie ulatuslikud riiklikud ja rahvusvahelised võrgustikud, mis asuvad Luzernis ja Zug-Rotkreuzis Kesk-Šveitsis, pakuvad maailmale Pathways . Lucerne School of Businessis töötab umbes 350 töötajat, kellel kõigil on kõrgetasemeline teadustöö ja akadeemilised oskused ning laiapõhjalised praktilised teadmised. Praegu saab meie bakalaureuse- ja magistriõppekavadest kasu umbes 2200 üliõpilast. Eelmisel aastal osales meie täiendusõppes ja CAS-i, DAS-i ja MAS-i programmides umbes 2200 inimest, kellest 4800 osales erialakursustel või seminaridel.

Luzerni ärikool pakub ka rahandus- ja kinnisvaraprogramme

Meie missioon

panus
Lucerne School of Business arendab inimesi ja organisatsioone, eelkõige Kesk-Šveitsis, aga ka riiklikult ja rahvusvaheliselt. Tema teenused on kooskõlas äri- ja teadusringkondadest ning ühiskonnast üldiselt pärit partnerite praeguste ja tulevaste vajadustega.

Tegevus
Kooli volitused hõlmavad kraadiõppe programme, täiend- ja juhtimisharidust ning uurimis- ja nõustamisteenuseid. Selle kraad ning täiend- ja juhtimisõppe programmid annavad professionaalse suunitlusega kvalifikatsiooni ja on teaduspõhised; selle teadusuuringud on rakendustele orienteeritud, konkurentsivõimelised ja avatud katsetele; selle teenused on turu jaoks sobivad, juurutamisele orienteeritud ja põhinevad uuringutel.

Inimesed
Üliõpilased ja töötajad hindavad ülikoolis õppimist ja töötamist. Ambitsioonikad eesmärgid saavutatakse tänu pragmaatilisele koostööle juhitava suurusega üksustes ja nende vahel. Õpilased ja töötajad tegutsevad meeskonnana vastutustundlikult; nad on uudishimulikud, täpsed ja enesepeegeldavad.

Kvaliteet: edu retsept

Meie hariduse andmise etalon on tööturg: enam kui 95 protsenti meie õpilastest on pärast kooli lõpetamist kiiresti tööl. 70 protsenti läheb isegi otse juhtivatele ametikohtadele. Mõõdame oma täiend- ja juhtimisprogrammide edukust meie õpilaste rahulolu ja mõjuga nende ametialasele karjäärile. Samamoodi mõõdetakse meie uurimistöö kvaliteeti selle vastuvõtmisega teadlaskonna poolt ja selle olulisusega äriettevõtete, institutsioonide ja ühenduste jaoks.

Ülikooli omadused

Üks organisatsioon, kaks ülikoolilinnakut, neli instituuti

Lucerne School of Business õpetab ja viib läbi uuringuid Luzernis ja Rotkreuzis. Selle ülikoolilinnakud asuvad kesklinnas ja ühistranspordiga on hea juurdepääs.

  Akrediteeringud

  AACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Lucerne

   Zentralstrasse 9 P.O. Box 2940 CH- 6002 Lucerne, , Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Suurstoffi,1, 6343, Risch-Rotkreuz

    Küsimused