Keystone logo
© Luiss Business School
Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Sissejuhatus

Juhid parema maailma nimel

Tänapäeva maailmas liidriks olemine nõuab enamat kui lihtsalt annet ja tipptasemel oskusi. See tähendab võimet tulevikku ette näha ja kujundada, luues samal ajal soodsad tingimused, mis ajendavad muutusi. EQUISi ja AMBA poolt akrediteeritud rahvusvaheliselt tunnustatud asutusena pakub Luiss Business School teadmisi ja oskusi, mis aitavad teil vastata praegustele ja tulevastele majanduslikele ja sotsiaalsetele väljakutsetele.

Meie haridusmudel keskendub teile, õppijale, et arendada strateegilisi, analüütilisi ja loomingulisi oskusi, mis toetavad teie isiklikku ja ametialast kasvu kõigil tasanditel. Me ei õpeta lihtsalt ärikontseptsioone, vaid pigem loome ümberkujundamisprotsesse, mis kasvatavad muutumishoiakut. Meie eesmärk on aidata teil saada juhiks, kes suudab juhtida äriringkondade jätkusuutlikku arengut.

Meie lähenemisviisi iseloomustab ettevõtlik rõhuasetus, mis ühendab probleemide lahendamise, loovuse ja kriitilise mõtlemise. Samuti väärtustame jätkusuutlikkuse, sotsiaalse mõju ja mitmekesisuse olulisust ning mõistame digitaalse transformatsiooni pakutavaid võimalusi. Luiss Business Schoolis oleme pühendunud pakkuma teile oskusi ja teadmisi, mida vajate kiiresti muutuvas maailmas edu saavutamiseks.

Roomast Amsterdami

Luiss School of Management (2006. aastal nimetati ümber Luiss Business Schooliks) asutati 1986. aastal Itaalias Roomas asuva Luiss Guido Carli ülikooli osakonnana. Pidev areng ja investeerimine tipptasemesse teenisid koolile eksklusiivsed EQUIS- ja AMBA-akrediteeringud ning pani selle õigele teele, et saada AACSB akrediteering ja ihaldatud kolmikkrooniline akrediteering kõrghariduses.

Luiss Business School Amsterdam Hub avas oma uksed 2020. aastal pikaajalise Itaalia erakõrgkooli esimese rahvusvahelise keskusena. Kõrghariduse pakkumise avamine rahvusvaheliste ülikoolilinnakutega on Luiss Business Schooli jaoks oluline verstapost, kuna see loob päästerõnga Rooma ja sealt tagasi õpilastele, kes on huvitatud rahvusvahelistest haridus- ja töövõimalustest.

Luiss Business School Amsterdam Hubi kasvav portfell pakub mitme keskusega programme, mis jagavad tingimused Hollandi ja Itaalia vahel, pääsedes samal ajal juurde kõige väärtuslikumatele kohalikele õppejõudude ressurssidele ja ärivõrgustikele, mis on asjakohased iga õppevaldkonna ja iga territooriumi jaoks. Õppige jätkusuutlikkust Amsterdamis, õppige moodi Milanos ja ülemaailmset tervishoidu Roomas.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Amsterdam

    Nieuwe Herengracht, 103, 1011 RZ, Amsterdam

    Küsimused