Keystone logo
Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Sissejuhatus

2004. aastal sündinud ülikooli juhtimiskool pakub 44 magistrikraadi, 12 magistrikraadi ja enam kui 40 kutsekursust.

See edendab paljusid algatusi nagu seminarid, konverentsid, sümpoosionid ja Summersi koolid. Samuti käsitletakse ühiskonna-, õiguse- ja äriküsimusi vastavalt õigusteaduskonna ja rahvusvaheliste uuringute kooli pakutavate kursuste ja magistriprogrammide kaudu.

Selles arendusprotsessis on kool järk-järgult konsolideerinud arvukalt ja olulisi suhteid ettevõtete, avalike asutuste, tervishoiuorganisatsioonide ja sotsiaalsete ettevõtetega, kus ta on privilegeeritud vestluspartner. Sellest vaatenurgast on selle eesmärk anda oma panus institutsionaalsesse ja kultuurilisse mustrisse, pakkudes teadmisi ja ressursse ning tõsist pühendumist Itaalia ja Vahemere piirkonna parendamisele ja kasvule. Teisisõnu, LUM School of Management koos selle koosseisuliste osadega esitleb tänapäevast organisatsiooni, mis on võimeline tõlkima selle asutaja põhimõtteid: tugevdada teaduskondade ja üliõpilaste vahetusharjumusi: akadeemia ja tootmissüsteemi vahel, luues samas väärtuslikku sünergiat. Oluline on rõhutada kooli pakutavat kvaliteetset praktikakohta, mis andis hulga eeliseid ja positiivset mõju mitte ainult õpilastele, seda nii nende õppetulemuste ja tööalase konkurentsivõime osas kui ka kohalikele, era- ja riigiettevõtetele ning ettevõtetele kellega on sõlmitud lepingud ja vastastikuse mõistmise memorandum. Rahvusvaheliste uuringute kool loodi eesmärgiga luua spetsialiseerunud kraadiõpe rahvusvahelistele juhtidele asjakohastes majanduslikes ja sotsiaalsetes küsimustes.

Kooli tulevane ajalugu on siiski veel kirjutamata: lehed, mis jutustavad sellest raskest seiklusest osavõtjate uhkust ja kirge ehitada riigi edasiminek väärtuste, ideede ja püüdluste jõul.

Asukohad

  • Bari

    Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA), 70010, Bari

  • Milan

    viale Murillo, 17, 20149, Milan

Küsimused