Keystone logo
Lund University MSc rakendusliku arvutiteaduse erialal – bioloogia
Lund University

MSc rakendusliku arvutiteaduse erialal – bioloogia

Lund, Rootsi

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

SEK 310 000 *

Ülikoolilinnakus

* mitte-EL/EMP kodanike õppemaks

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Arvutused muutuvad teaduses ja tööstuses üha olulisemaks. Prognooside tegemiseks, analüüsimiseks või katsete asendamiseks kasutame numbrilisi simulatsioone ja masinõpet suurtes arvutites. Loome ja salvestame suuri andmeid ning kasutame andmeteadust mustrite, seoste ja trendide otsimiseks.

Bioloogia spetsialiseerumisega rakendusliku arvutusteaduse magistriprogramm annab teile üksikasjalikud teadmised bioloogia aluseks olevate meetodite kohta. Õpid, kuidas uurida loodusteaduste keerulisi protsesse ja kuidas arvutusteadus saab aidata kaasa teadmiste arengule ühiskonnas. Mõned paljudest näidetest on uuringud keskkonna ja kliimamuutuste, kliimaga kohanemise, bioloogilise mitmekesisuse ja ökosüsteemi teenuste, looduskaitse ja keemiliste riskide kohta. Programm valmistab teid ette professionaalseks karjääriks nii akadeemilistes ringkondades kui ka äris ja tööstuses. Rakendusarvutusteaduse võib jagada mitmeks komponendiks: matemaatika, modelleerimine, statistika ja programmeerimine. Piirid ei ole teravad, kuna kontseptsioonid ja meetodid kombineerivad neid komponente sageli. Programm valmistab teid ette professionaalseks karjääriks nii akadeemilistes ringkondades kui ka äris ja tööstuses.

Ülevaade

See interdistsiplinaarne haridus annab teile põhjalikud teadmised arvutusteaduse valdkonnas, kuid lisaks õpite bakalaureusekraadist bioloogia erialateadmistel põhinevaid edasijõudnuid. Lisaks teadmistele arvutusteaduse teooriast pannakse rõhku teadmiste hankimisele praktiliste tööriistade kohta, mida valdkonna professionaalid kasutavad, ning treenite muuhulgas oma programmeerimisoskusi. Saate üldteadmisi ja -oskusi, mis on olulised arvutusmahukate töökohtade jaoks, nagu probleemide formuleerimine, teabeotsing, andmetöötlus, teaduslik kirjutamine ja esitlustehnikad.

Programmil on viis eraldi eriala: keskkonnateadus, bioloogia, geoloogia, füüsikaline geograafia ja keemia. Õpid mitut kursust koos teiste kui enda raja õpilastega ning on võimalus teha ühiseid projekte ja lõputöid. Õpingute ajal rõhutatakse interdistsiplinaarset vaatenurka ja õpite isegi koos matemaatika ja füüsika õpilastega.

Haridusel on tugev seos teadustööga. Kohtute ja teid õpetavad aktiivsed ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased ning olete kontaktis mitmete uurimisrühmadega. Samal ajal olete valmis karjääriks äris ja tööstuses.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MSc bioloogias
    • Budapest, Ungari
  • Mere- ja atmosfääriteaduste magistrikraad (GRE loobus)
    • Miami, Ameerika Ühendriigid
  • PhD ja MS mere-, atmosfääri- ja geoteadustes (GRE loobus)
    • Miami, Ameerika Ühendriigid