Keystone logo
Lund University MSc traadita side alal
Lund University

MSc traadita side alal

Lund, Rootsi

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Programmi ülevaade

Kas kujutate ette, et veedate nädala ilma mobiiltelefonita? Või kasutate sülearvutit või tahvelarvutit ilma Interneti-ühenduseta? Juhtmevabad seadmed on muutunud meie igapäevaelu oluliseks osaks. Viimaste aastakümnete jooksul oleme olnud tunnistajaks mobiilsete traadita võrkude revolutsioonilisele arengule, mis annab meile kiire juurdepääsu Internetile kõikjal, kus me viibime. Kuid isegi kui uusim 5G standard on paigas, jäävad kogenud insenerid lahendama mitmeid väljakutseid. Asjade interneti (IoT) ja massilise masin-tüüpi side (MTC / M2M) prognoositavate ulatuslike laienemiste tõttu kasvab ühendatud seadmete arv jätkuvalt. Lisaks toovad tulevased rakendused, nagu autonoomsete sõidukite reaalajas juhtmevaba juhtimine (intelligentne transport/liiklusohutus) või koostöömasinad (Industry 4.0), kaasa täiesti uued nõuded usaldusväärsuse ja teabe õigeaegse edastamise osas. Jätkusuutlikud nutikad linnad ja ühiskonna digitaliseerimine sõltuvad suuresti ühendatud süsteemidest, mis annab meie lõpetajatele laia valikut töövõimalusi. Programm valmistab teid ette põnevaks karjääriks traadita side ja sellega seotud valdkondade eksperdina.

Shanghai hinne (ARWU) ridadesse Lund University , kuna # 18 maailma valdkonnas elektroonika ja elektrotehnika aasta 2019. Lund University on suurepärased vahendid ja pakkuda õpilastele võimaluse õppida maailma juhtivad teadlased riik - kaasaegsed laboriruumid. Programm on nõudlik ja ainulaadselt kohandatud, täiuslik ettevalmistus teie tulevaseks karjääriks traadita side vallas. Keskendudes füüsilistele ja madalamatele kihtidele, on eesmärk anda meie õpilastele põhjalikud süsteemiteadmised, mis omakorda nõuavad teadmisi traadita süsteemi erinevatest komponentidest. Kõik programmi kuuluvad kursused omavad kõrget rahvusvahelist standardit.

Kõik meie üliõpilased teevad oma magistritöö jaoks uurimisprojekti. Projekt võib olla akadeemilise iseloomuga või tööstuses välja töötatud. Need projektid võivad viia patentide registreerimiseni ja edukate ettevõtlusalgatusteni. Näited ettevõtetest, kus üliõpilased on lõputöö teinud, on Bitcraze (Rootsi), Bombardier (Rootsi), Ericsson (Rootsi), FTW (Austria), Huawei Technologies (Rootsi), Lite-on Mobile (Rootsi) ja Procera Networks (Rootsi) .

Programmi eriomadused:

 • Programm sisaldab nii teoreetilist kui ka praktilist õpet, palju rühmaülesandeid ja esitlusi, mis võimaldavad õpilastel arendada täiendavaid oskusi, mis suurendavad nende atraktiivsust tööturul.
 • Haridus on osakonnas tihedalt seotud teadustööga. Kõik õpetajad on ise omandanud doktorikraadi või kõrgema hariduse ning tegelevad aktiivselt teadustööga.
 • Kursusi õpetavad valdkonna maailma juhtivad teadlased. Meie osakond on tunnustatud maailma esimese täielikult digitaalse massiivse MIMO testbaasi väljatöötamise eest – tehnoloogia, mis on nüüdseks leidnud tee 5G-sse. Hiljuti töötati välja esimene kanalilook millimeeterlainelise massiivse MIMO jaoks.
 • Kohustuslike kursuste hästi läbimõeldud koosseis annab meie õpilastele tugeva aluse traadita side insenerina töötamiseks. Erinevate teemade hulgast saab valida kolm valikainet.

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Kapten elektrotehnika. Spetsialiseerumine: signaalitöötlus ja laine levik
  • Växjö, Rootsi
 • Master of Science (Technology) in Wireless Communications and RF Systems, Computing Sciences and Electrical Engineering
  • Tampere, Soome
 • MSc traadita ühenduse, fotoonika ja kosmosetehnika alal
  • Gothenburg, Rootsi