Keystone logo
L’Université Catholique Du Congo

L’Université Catholique Du Congo

L’Université Catholique Du Congo

Sissejuhatus

Katoliku Ülikooli Kongo on katoliku eraülikool tuntud oma tipptasemel, selle dünaamikat, oma erakordse pakutava hariduse kvaliteet oma õpilastele ja asjakohasust oma õppekava. Loodud 1987. aastal Piiskoppide konverents Zaire nime all muutunud teaduskonna katoliku teoloogia Kinshasa katoliku Teaduskonnad Kinshasa (FCK). Asutuse seega arvestatakse kaks teaduskonda: usuteaduskonna ja filosoofia. 1989. aasta juulis alalise komitee piiskoppide otsustas luua kolmas võimalus, et teaduse ja tehnoloogia arengu, tuntud alates 2000-2001 õppeaasta Majandusteaduskond arengu. Samuti otsustas, samal istungil 1989. aasta juulis korraldada jooksul usuteaduskonna Canon seadus osakond. 1991. aasta juunis, alalise piiskoppide otsustas luua Neljas võimalus: teaduskonna suhtlusportaali, kelle ametlik avamine toimus 1993. aasta oktoobris.

Lõpus juunil 2007 juhatuse, alalise piiskoppide otsustas luua kuuenda Teaduskond: seadus ja politoloogiat, mis avati 2009. aasta oktoobris. Pärast viit aastat olemasolu, siis plahvatas kaks, 2013. aasta oktoobris; Esiteks, õigusteaduskond ja teiseks, et politoloogia.

Arvestades väärikus katoliku Teaduskonnad Kinshasa täiskogu 2009. aasta juulis ja oli ametlikult välja kuulutatud katoliku ülikool Kongo (UCC), kelle põhikirja kiideti heaks juba 2003. aastal ja kodukorra 2008.

Katoliku Ülikooli Kongo täna pakub mitmekesist programmi õppejõud ja kraadi 1., 2. ja 3. tsükkel, mida iseloomustab interdistsiplinaarsus, hindamise üldise kultuuri ja kristlike väärtuste.

Katoliku Ülikooli Kongo (UCC) on kaks ülikoolilinnakud, millest üks asub südames linna Kinshasa Limete, teine ​​Lääne osa linna, linna Mont Ngafula. Kaks ülikoolist koosnevad kas ülikooli Limete ja Mont Ngafula, sobituvad linnaruumi linna Kinshasa.

Campus Mont Ngafula on valmimisel, asub Lääne osa linna Kinshasa, valla Mont Ngafula lähedal vald St. Rita vastas City-Green naabruses. See koosneb kolmest teaduskondades, Usuteaduse kellel tooli katoliku ülikool Kongo, filosoofia ja mis suhtlusportaali. Selle hoone on ehitatud kolm taset, kujul rist Jeesuse et iga tiiva on kogum publikule. Campus Limete, mis sisaldab nelja teaduskonnaga, paikneb Avenue Ülikooli # 2 Kesk Kinshasa kommuunis Limete lähedal vald Saint Raphael, just off Pastoral Center Lindonge. Teaduskonnad organiseeritud Limete veebisaidil on: Canon seadus, majandus- ja arengu, õigusteaduse ja politoloogia. See on koht, kus see sait põhineb manustamist Ülikooli, sealhulgas ka seda suure raamatukogu, uurimiskeskuses kontoris, apteek ja palju restorane ja terrassid sagedased õpilast.

Katoliku Ülikooli Kongo otseselt kättesaadavad abil jooksvalt transport. Lai väli võimaldab Parker sõidukid tulevad kaasas õpilaste ja nende õpetajate on peaaegu kõik hooned. UCC on linna ülikooli par excellence ja kvaliteedi tagamise.

Ametlik tunnustus on institutsiooni Kongo riigi

Katoliku Ülikooli Kongo tunnustatakse dekreedi nr 06/0106, 12. juuni 2006, millega kiidetakse osa privaatseks kõrgkoolide ja ülikoolide poolt allkirjastatud president Kongo Demokraatlik Vabariik Joseph Kabila Kinshasas 12. juuni 2006 .

Mont Ngafula: Kaasaegne ülikooli

Õpilased Katoliiklikus Ülikoolis Kongo hindame oma moodsas linnakus, ehitatud mäe linna Mont Ngafula, mis hõlmab hoone, mis vastab rahvusvahelistele standarditele, publikumenu haldushooned, raamatukogu, arvutiklass ja kohvikud . Muud saavutused on käimas.

Tasumata treenimine

Kuulsus maineka katoliiklik ülikool Kongo põhineb kohustus, kättesaadavus ja kasutatavus õpetajad (õpetajad ja assistendid), samuti paljude kohandatud kadreerimisvõimalusi. UCC, leiad õpetajad, kes julgustab sind ja push teil teadusuuringute, väljastada oma arvamused ja kes toetab teid hetked kahtlusi või raskusi.

Tähtis teadusuuringud

Viimastel aastatel on UCC on teinud oma kaubamärgi üks top teadusülikoolide Kongo Demokraatlikus Vabariigis. Uurimistööd tehakse teaduse, majanduse, sotsiaal-, kultuuri-, keskkonna- või parandada elukvaliteeti. Sealhulgas korraldab interdistsiplinaarset sümpoosion, loengud iga õppejõud, teaduslikud töötoad jne

Maksumus kogu teadusuuringute rahastamise UCC mõnikord jõuab ......... ..L'UCC annab olulise ja oluline koht vaadates kategooria katoliku ülikoolid üldotstarbelised.

Asukohad

  • Kinshasa

    Avenue BY-PASS, 384, , Kinshasa

    Küsimused