Keystone logo
Liberty University Online

Liberty University Online

Liberty University Online

Sissejuhatus

Teedrajav kaugõppe alates 1985, Liberty University on nüüd riigi suurim eraõiguslik mittetulunduslik Internetis ülikoolis. Osana maailma suurim Christian University, Liberty University Online pakub ainulaadset lähenemist online education.

Üle 95,000 õpilased üle maailma samad kvaliteediga haridus kui Liberty elamu õpilastele lisada paindlikkust online klassid. Pakkudes üle 245 kaugõpe kraadi sertifikaadi Doktoriõppes Liberty Hetkel on koolitus üliõpilaste meistriteks Kristuse kaudu online haridus.

Kaugõppe kraadi Liberty Hetkel on investeering, mis teeb eluaegne mõju. Klassid Liberty online Christian University õpetatakse paindlikult virtuaalne klassiruum, mille eesmärk on olla nii huvitavat ja väljakutseid. Õpilased, kes valivad online education juurdepääs uskumatu hulga õppematerjale ja suudaks oma kaugõpe kraadi oma ajakava.

Liberty on järjekindlalt seas top 10 Online ülikoolide Online Education Database sest tema kõrge säilitamise ja lõpetamise määr. Liberty on akrediteeritud komisjoni poolt kolleegiumid Lõuna Association of Colleges ja koolid, mis on kõrgeim akrediteerimise võimalik.

Miks Liberty University Online?

Rohkem kui 245 kraadi programmid Ameerika suurim, era-, mittetulundussektori ülikooli Kõik kursused õpetatakse kristlik maailmavaade Madalaim õppemaksu määrad nii top online ülikoolid

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Lynchburg

    1971 University Blvd., 24515, Lynchburg

Programmid

Küsimused