Keystone logo
Maine College of Art

Maine College of Art

Maine College of Art

Sissejuhatus

Portlandi kunstipiirkonna südames asuv Maine College of Art pakub kaunite kunstide bakalaureuseõppe, stuudiokunsti kaunite kunstide magistriõppe, õpetamise magistrikraadi, dokumentaalõppe soola lõpetaja tunnistuse ja täiendõppeid täiskasvanutele ja noortele, sealhulgas gümnaasiumiõpilastele mõeldud eelkolledži intensiivne koolitus.

Kolledž on muutnud lipulaevaks mõeldud kaubamaja ülikoolilinnaku peahooneks, kus on 24/7 avatud võlvitud klassiruumid ja stuudiod. Maine College of Art kunstikolledži Kaasaegse Kunsti Instituut, mis asub ka Porteous hoones, täidab kriitilist piirkondlikku rolli pühendumises Maine'i ja kogu maailma elavate kunstnike kaasaegse, provokatiivse töö esitamisele. Joanne Waxmani raamatukogu on Põhja-Uus-Inglismaa üks suurimaid iseseisvaid raamatukogusid.

Maine College of Art veedavad bakalaureuseõppe üliõpilased esimese aasta sihtasutuse arendamisel ja teise aasta mitmesuguste meediumite uurimisel. Noorema aasta alguses deklareerivad õpilased eriala ja veedavad järgmised kaks aastat oma erialal töötades. Maine College of Art pakub BFA programmis 11 peamist spetsialisti: animatsioon ja mängukunst, keraamika, graafiline disain, illustratsioonid, metallitööd ja ehted, maalimine, fotograafia, graafika, skulptuur, tekstiili- ja moedisain ning puidutöötlus ja mööblidisain. Kolledž pakub individuaalseid stuudioid kõigile juunioridele ja eakatele. Maine College of Art on osa viie kolledži liidust, mis võimaldab üliõpilastel juurdepääsu ümbritseva piirkonna klassidele ja ressurssidele.

Asukohad

  • Portland

    Congress Street,522, 04101, Portland

    Küsimused