Keystone logo
Maitripa College Master jumalikkuse kraadi (mdiv)
Maitripa College

Master jumalikkuse kraadi (mdiv)

Portland, Ameerika Ühendriigid

3 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Maitripa College pakub jõuline, 72 krediiti vähemalt kolme kuni nelja aasta Master of Divinity (MDiv) kraadi alluvuses Yangsi Rinpoche. MDiv on professionaalne määral keskendunud budistlik lähenemine kasvatamine intellektuaalne, vaimne ja professionaalseid oskusi, et töötada agent positiivseid muutusi maailma. Scholasticu ja mõtisklev koolitus moodustab tugeva aluse osavalt jõustada culturally- asjakohaste tarkuse ja kaastunde. Kandidaadid on valmis elu ja juhivad ka mittetulundussektori ja traditsiooniliste chaplaincy rolle budistlik religioonidevahelised või ilmalik institutsioonide ja kogukondade.

Maitripa College

Keskmes astme õppekava on kolm sammast kõrghariduse Maitripa - stipendium, meditatsioon, ja üldkasulikku tööd. Master of Divinity aste on mõeldud üliõpilastele otsib praktilisi, põhjalikke ja kriitiline arusaam budistlik mõtles suurt rõhku reaalse elu rakendus, nii sisemiselt kui ka teenuse kogukonnas. Programm paarid meditatiivse koolituse ja tegevteenistuses kogukonna partnerluse keskne filosoofiline õppekava eesmärk on jahvatatud üliõpilane budismi põhimõtteid, loogika filosoofiline väide, meditatiivse tehnikaid ja metoodikaid akadeemilise religioon. Süntees see koolitus ja uuring teatab isikliku ja kutsealase budistliku suundi mõisted ise ja teised, soovi leevendada kannatusi ja sõltuvuse kohalikul ja globaalsel tasandil.

Lisaks MDiv kraadi õpib isiklik, teaduslikud ja pastoraalne vajalik kompetents chaplaincy pakkudes laius õppimisvõimaluste kanooniline keel ja kirjandus, religioosne ajalugu, hingehoiu ja nõustamist ja võrdlev religioon. Erilist sügavus on kasvatatud aladel, filosoofia, meditatsioon ja meetodid, budistliku psühholoogia, rituaal ja liturgia, vaimuliku juhtimine ja haldus, ja aktiivsed budism.

Õpilased võivad valida täielik kontsentratsioon kas Canonical keeled ja kirjandus, või Vaimulik kujunemine. Kontsentratsioon Canonical Keeled ja kirjandus rongide õpilaste Klassikaline tiibeti algusest edasijõudnutele, nii tiibeti ja Lääne teadlased ja hõlmab kursuste Lähilugemine tekstide tõlkimine. Vaimuliku kujunemise kontsentratsioon võimaldab õpilastel kulutama märkimisväärselt keskenduda juhendas meditatsiooni ja taganema.

MDiv määral on traditsiooniliselt olnud oluline mandaat ministeeriumi kui ka töötamiseks kaplan haiglad, hospiitsi, vanglad, relvajõudude ja mõned koolid või institutsioonid. Õpilased võivad kvalifitseeruda kohaldada jätkata National Board sertifitseerimise kaplanid pärast lõpetamist.

Programm võib lõpule viia nii täis-või osalise tööajaga üliõpilane. Täistööajaga õpilased peavad võtma vähemalt 7 AP õppeaastas, ning on kõlblikud stipendiumi vahenditest.

Kraad kontsentratsioonid

Õpilased MDiv ja magistrikraadi programmid võivad valida kontsentratsioon kas Canonical Keeled ja kirjandus või Vaimulik kujunemine on võimalus määrata kindlaks valdkonnad erilist sügavust ja koolitus.

Kontsentratsioon Canonical Keeled ja kirjandus nõuab vähemalt neli semestrit klassikalise tiibeti kursuste ja neli krediidi tundi kursuste tiheda lugemise budistliku teksti tõlge. Kursused, mis vastavad kirjanduse nõue on märgitud muidugi kataloogi. Muud kanooniline keeles, nagu sanskriti või Hiina, samuti vastama keele nõue, kui võimalik.

Maitripa College on pühendunud omandavate õpilaste Klassikaline tiibeti algusest edasijõudnutele - õppimist tähestik tõlkeid. Meie missioon ja visioon arendada akrediteeritud budistliku ülikooli kõrgharidust pakkuvad juhindub põhimõtetest Buddhadharma nõuab, et me ka aitavad säilitada Tiibeti rikkaliku tekstiline traditsioone ja suurendada nende kättesaadavust läänes. Õppides lugema ja tõlkima tiibeti, Maitripa õpilastel võimalus saada tarkust need õpetused otse nende originaalkeeles, õppida Lääne ja tiibeti keeleteadlased, õppida lugema palveid ja tavasid Tiibeti ja ära haruldane võimalus lugeda klassikalist teksti koos Geshe Lharampa ja liini valdaja, Yangsi Rinpoche. See on ka erakordse ettevalmistamisel jälitavad doktoriõppe ja teadustöö igal alal Tiibeti uuringud. Palun vaadake Klassikaline tiibeti Keeleõppe juures Maitripa College rohkem teavet.

Kontsentratsioon Vaimulik kujunemine võimaldab õpilastel kulutama märkimisväärselt keskenduda juhendas meditatsiooni, nii klassiruumis ja ajal ehitatud taganema võimalused. Meditatsioon ja rituaalset praktikat, mis vastavad minimaalsed krediiti peavad tõestama, haridus- efektiivsust läbi mentorluse, hariduslikke eesmärke ja hindamine. Kolm meditatsiooni (MDT) valikainete (lisaks minimaalne nõuded MA või MDiv) tuleb võtta, mis muidugi eesmärk on õpetada õpilasi tavade teatud hariduslikke eesmärke, sealhulgas vaimsete omaduste või oskuste saada ülevaate filosoofiline mõisted või õppe sisu. Vähemalt üks täiendav krediidi tund (100 tundi juhendas meditatsiooni) tuleb välja teenida osalemise kaudu taganema. Laagrid võivad olla kohapeal või elamu Maitripa toetatud Laagrid ja kui heaks ja konsulteerides Yangsi Rinpoche, võib ka liigendatud ja järelevalve Laagrid täidab üliõpilane eraviisiliselt. Mõnedel juhtudel ja piisava dokumentatsiooni, õpilased võivad läbivaatamisel piiratud tunnustamine taandub ja tavad valmis teisi liini või muudes keskustes.

Master of Divinity Õpitulemused

Maitripa College

Filosoofia ja teoloogia

Õpilastel on kogenud põhialuste mõistmist budistliku filosoofia küsimuste budistlik filosoofid ja lähenemisviise Tiibeti ja Lääne teadlased võtavad poole mõistmiseks keha töö. Õpilased tunnevad ajalugu, autorid ja tekstid olulise arengu budistlik arvasin Indias ja Tiibetis.

Õpilased on arusaam õpetuste budistlik mõtlesin nagu nad on harjutanud ajalooliste ja kaasaegsete budistlik kontekstides ja arenevas Lääne traditsioone. Nad näidata teadmisi interaktsiooni religioosne / vaimne kogemus ja kultuuri, nagu see on välja mängitud ajalooliselt budismi ja saada rajatise rakendab ja integreerib budistlik vahendeid meie multikultuurses ühiskonnas. Nad saavad väljendada isiklikku teoloogiat ja on võime juhtida budistlikust perspektiivid kasvatada ja toetada vaimne maailmapilt (mida iganes see võib olla) in teised meelerahu ja lugupidamist.

Mõtisklus

Õpilastel on tahke teadlikkust ja soravalt terminoloogiat valdava corpus meetodeid ja tavasid budistliku meditatsiooni. Õpilased saavad teha kindlaks asjakohased meditatsioonitehnikaid võitlemiseks konkreetseid psühholoogilisi probleeme ning rakendada neid oma mõtetes. Nad saavad suhelda neid tehnikaid teistele asjakohaselt nii ilmaliku ja religioosse taustaga. Nad suudavad elada arusaam ise kursis introspektsiooni ja mõista teisi teavitas tarkuse ja kaastunde.

Üldkasuliku

Õpilased saavad hinnata nende vajadusi, arendada strateegiaid nende vajaduste rahuldamisele ja aktiivselt tööd, et tuua konkreetset kasu oma kogukondadele läbi praktika teenust oma kogukonnas. Nad saavad ühendada budistlik mõisted kaastunne, kannatlikkus, rõõmus vaeva, ja nii edasi oma tööd, ja edastavad need mõisted ka teistele strateegiad teenust. Õpilastel on võime toetuda budistlik perspektiive suhelda oma kogukonnas, tuvastada ja parandada oma tugevused ja saada juhid ja esindajad positiivset muutust meie maailma.

teoloogia

Õpilased saavad põhjalikke budismi õpinguid ja praktikat ning oskama kasutada traditsiooni inspiratsiooniallikaks, tarkust ja vaimne noorendamine oma töö eest kogu maailmas. Õpilased näitavad pädevust laius täiendavates valdkondades vastavalt oma haridus- ja tööalaseid eesmärke. Need õpilased kavatseb järgida tunnistuse vaimulikud ja esiletoomisega vajalikud isikuomadused ja kutseoskused, olema valmis koordineerimine ja kinnitamine üliõpilasena ja Kliinilise Pastoral Haridus ja sertifitseerimist protsessi pärast lõpetamist.

MDiv õpilased ei pea registreerima, kui budist, kuid peab olema tahtele õppida ja harjutada budismi tunnustust traditsioon allikana tarkust ja vaimset arengut ning millest nad saavad teenida maailma.

Maitripa College tuled

Progress lõpetamist: Maitripa College Masters of Divinity (72): Vajalik & Soovitatav Kursused

FILOSOOFIA sammas: minimaalselt 12 ainepunkti, sisaldab:

 • Sissejuhatus budistliku mõtte
 • Sihtasutused budistliku mõtte: keskmise ja palju võimalusi
 • Madhyamaka Filosoofia: Kus on Lähis-Way?
 • Madhayamaka Filosoofia: annuse Tühjuse
 • vadžrajaana filosoofia
 • Mindfulness ja Kaastunne
 • Hea Heart
 • Tantristlike Ritual ja eetika (õigusi)

MEDITATION sammas: minimaalselt 10 ainepunkti, sisaldab:

 • Sissejuhatus budistlik meditatsioon
 • Meetodid budistlik meditatsioon: keskmise ja palju võimalusi
 • Meetodid meditatsioon: Madhyamaka
 • Madhyamaka meditatsioon: Ettevalmistus vadžrajaana
 • vadžrajaana Meditatsioon
 • Vadžrajaana Meditatsioon II (õigusi)
 • Lam Rim Retreat: Väike ulatus
 • Lam Rim Retreat: Medium ulatus
 • Lam Rim Retreat: The Great ulatus
 • Lam Rim Retreat: The Great ulatus II

SERVICE sammas: minimaalselt 16 ainepunkti, võivad olla järgmised:

 • Kes me oleme ja kes pakume: Isiklikud teoloogia & Foundations of Engagement
 • Eriloaga Service: Sildade
 • Budistliku Chaplaincy ma
 • Eriloaga Service: Tarkus ja meetod
 • Budistliku Ministry & Leadership: Hoone Vaimne ühenduste
 • Budistliku Chaplaincy II
 • Unustamata institutsionaalse korralduse, halduse ja arengu
 • Chaplaincy, hingehoiu ja sisevaatluse Care nagu Service
 • vaimne Juhtimine

TEOLOOGIA: minimaalselt 12 ainepunkti, võivad olla järgmised:

 • budistliku Teoloogia
 • tegelenud budismi
 • Teooriad ja meetodid Study of Religion
 • Ajalugu budistliku filosoofia: India ja Tiibeti
 • Budistliku rituaalid, eetika, teenused ja Tseremooniad
 • THL xxx Võrdlev Religioonid
 • Budistliku ja Lääne Approaches to Pastoral Care & Nõustamine
 • Kollokviume Applied budistlik Teoloogia
 • Lõplik Põhjalik raamat

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Jumalikkuse meister (M.Div.)
  • Waco, Ameerika Ühendriigid
 • Jumalikkuse meister
  • Vancouver, Kanada
 • Master of Divinity / Master of Divinity by Extension
  • Vancouver, Kanada