Keystone logo
Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Sissejuhatus

TERE TULEMAKS

Avastage, miks MUST on Malaisia ​​üks juhtivaid ülikoole. Meie auhinnatud töötajatelt meie ainulaadsele pedagoogikaharidusele peab MUST olema tõepoolest varustatud, et olla üliõpilaste jaoks, kes soovivad teha heledamat tulevikku.

Malaysia University of Science and Technology

1995. aastal töötas tolleaegne peaminister Tun dr Mahathir Mohammad ja Malaisia ​​delegatsioon töövisiidiga Massachusettsi Tehnoloogiainstituudisse (MIT) ning toetasid MIT-i modelleeritud ülikooli loomist. Jaanuaris 1997 sõlmiti Malaysia University of Science and Technology (MUST) asutamiseks leping.

Tema kujunevatel aastatel oli MUSTi täielikult abistanud ja toetanud MIT, maailma tuntud ülikool, kes tunnustas oma teaduse ja tehnoloogiaga seotud haridust ja uurimistööd.

84252_pexels-photo-1153213.jpeg

MAAILMAS KLASSI ÕPETAMISE JA Õppimismeetodite EMULATSIOON.

Malaysia University of Science and Technology imiteerib maailmatasemel õpetamise ja õppimise meetodit, mis soodustab loovust, analüütilist mõtlemist, probleemide lahendamist, innovatsiooni ja meeskonna loomist. Need on omadused, mis on osutunud edukaks ettevõtluse juhtimisel tehnoloogias ja ettevõtluses.

PEAB ka säilitama teadusuuringukeskset kultuuri kõigis erialaspetsialistes, et tagada mõistmise ja usalduse sügavus praktiliste probleemide lahendamisel. Maailmatasemel mudel on olnud kohaliku keskkonna elujõuline, innovatiivne ja otstarbekas olev MUSTi kultuur.

85316_IMG_7246.JPG

Asukohad

  • Petaling Jaya

    Block B, Encorp Strand Garden Office, NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara, 47810, Petaling Jaya

Programmid

Küsimused