Keystone logo
Malmö University

Malmö University

Malmö University

Sissejuhatus

Malmö University püüab osaleda ühiskonnas igal tasandil. Kas see on piirkondlik, riiklik või ülemaailmne, keskendub see maailma paremale ja õiglasemale asukohale.

Meil on missioon olla teadusuuringute, hariduse ja innovatsiooni aktiivne keskus. Meie uurimused on sageli multidistsiplinaarsed ja neid kasutatakse koostöös partneritega väljaspool ülikooli.

Miks valida Malmö University ?

Malmö University on ...

Koostöö

Pakub kvaliteetset haridust, kus õpetajad ja üliõpilased teevad tihedat koostööd, ja üliõpilasi peetakse õppeprotsessi oluliseks osaks.

Ettevõtlik

Edendab ettevõtlikku ja uuenduslikku õpikeskkonda, mis mõjutab Malmö University haridust ja teadustööd ning mida see mõjutab.

Multidistsiplinaarne

Hõlmab multidistsiplinaarseid programme, mille käigus õpilased õpivad erinevatest teaduskondadest, mis on üha keerukamal tööturul ülioluline.

Mitmekesine

Tõeliselt rahvusvahelised klassiruumid, kus ligikaudu kolmandik üliõpilastest on rahvusvahelise taustaga - hindamatuks on üliõpilased, kes otsivad ülemaailmset karjääri.

Suur, kuid mitte liiga suur!

Rootsi üheksas suurim kõrgharidusasutus, kus on 24 000 õpilast.

Globaalne

Õpilastel on võimalus õppida välismaal. Meil on kokkulepped ligikaudu 250 ülikooliga kogu maailmas.

Mugav

Kopenhaageni rahvusvaheline lennujaam Kastrup (Taani) on rongiga vaid 20 minutit ja Kopenhaageni linn 30 minuti kaugusel. Võrguühendused siit saab teid rongiga kogu Euroopas ja lennukiga kõikjal maailmas!

Asukohad

  • Malmö

    Nordenskiöldsgatan 1, 211 19, Malmö

Küsimused