Keystone logo
Mandarin House

Mandarin House

Mandarin House

Sissejuhatus

Üle 50 000 üliõpilast, kes on 100+ rahvusest, on valinud Mandarin House'i oma hiina keele kooliks ning meie teadmised ja maine, aidates õpilastel saavutada oma Hiina eesmärke, on teine-mitte-ükski.

Me oleme uhked, et oleme võitnud rahvusvahelisi auhindu, jõudnud kõige rangematele kvaliteedi akrediteerimisstandarditele ja kasutada ainult parimaid õpetajaid ja töötajaid, kes kõik on pühendunud ühele asjadele: volitades teid hiina keelt võimalikult kiiresti ja tõhusalt tegema.

2017 on veel üks uus algus! Meie missioon jääb samaks; me tahame tagada, et õpiksite Mandarin teie tingimustel kiiresti ja tõhusalt.

Mandarin House oli üks esimesi Hiinas asuvatest mandariini koolidest. Meie missiooniks oli pakkuda mandariini õpilastele kooli, kus pakuti paindlikke kursusi ja õppimisvõimalusi, mis võimaldaksid teil mandariini kõige paremini, kõige tõhusamalt juhtida.

Pärast 10-aastast õpetamist hiina keelt Mandarin House on aidanud üle 20 000 õpilast üle kogu maailma saavutada oma keeleõppe eesmärgid. Oleme muutnud õpilase futuure, aidates neil omandada mandariini ja avada suur äri- ja sotsiaalsete võimaluste maailm.

2014 on meie mandariini õpetamise kümnes aasta. Meie missioon jääb samaks; me tahame tagada, et õpiksite Mandarin teie tingimustel kiiresti ja tõhusalt. Klõpsake allpool olevatel linkidel, et saada rohkem teada, miks Mandarin House'i 10-aastane õpetamiskogemus annab teile sobiva kooli.

Mandariini maja akrediteeringud

Alates 2004. aastast on Mandarin House toonud rahvusvahelisi kvaliteedistandardeid kõikidele operatsioonide ja teenuste osutamise aspektidele Hiinasse. Ei peaks olema vabandust teiste standardite vastuvõtmise eest peale parima.

Selle veendumuse toetuseks oleme uhked, et Rahvusvaheline Keelekeskuste Liit (IALC) on akrediteerinud kvaliteedi. 1983. aastal asutatud IALC on kvaliteetsete sõltumatu keelekoolide võrgustik, mis õpetab oma emakeelt rahvusvahelistele üliõpilastele. Seal on ranget vastuvõtmisprotsessi ja käimasolevat seiremenetlust, mis hõlmab muuhulgas meie tegevuse kõiki aspekte, kohtumiste juhtimist, õppekava ja meie õpetajate / personali kvaliteeti.

 • Mandarin House on uhkelt Hiina ainuke IALC liikmeskond
 • Mandarin House on valitsuse poolt tunnustatud, et anda Bildungsurlaub Saksa õpilastele
 • Mandarin House tunnistab, et Rootsi haridus- ja teadusministeerium annab rootsi tudengitele CSN-i
 • Mandarin House on registreeritud Hanban ametlikus HSK, BCT ja YCT testimise keskuses.

Meie kogemus

Mandarin House oli esimene Hiina erasektori Hiina kool, kus:

 • Töötage välja oma struktureeritud ja terviklik õppekava, mis põhineb tegelikul Hiina kommunikatsioonitreeningu andmise põhimõttel.
 • Pakume noorukursusi, sealhulgas Hiina esimest suvelaagrit ja iseseisvat juunioride õppekava, mis keskendus ka reaalajas hiina keelele.
 • Tutvuge täna Hiina erakoolides täheldatud grupiklassi programmide laialdaselt aktsepteeritud operatsioonimudeliga.
 • Rahvusvaheliselt kvalifitseeritud akrediteeritud IALC
 • Oletage nimekiri ja ka esimene, kes võidab STM-i maailma aasta keele pakkuja.
 • Konverentsi korraldamiseks korraldatakse rahvusvaheline konverents.

Meie auhinnad

Mõnikord on Hiinas midagi raske hinnata ja raske öelda, kas kool räägib tõde või lihtsalt räägib tühjalt sõnu. Rääkimine on odav ja väites, et oleme Hiina esmaklassiline hiina keelekool, peame tunnistama, et oleme kohustatud jagama teatavaid tunnustusi ja auhindu, mida oleme saanud Hiinast ja rahvusvaheliselt.

Üks meie kõige uhkemaid saavutusi on tunnustus, mille oleme saanud õppereiside ajakirja poolt välja antud "Maailma keele pakkujate auhinna" eest vastutavast hääletuskõlbulikust asutusest ja organisatsioonidest. 2008. aastal nimetati me esimesse ja tänapäevasesse ainukeseks keelekooliks ning alates sellest ajast on ta nimetati veel 7 korda, mis on tipptasemel 2009. ja 2013. aastal.

Nagu meie tegevdirektor, ütles pr Jasmine Bian tol ajal: "Oleme väga uhked, et oleme võitnud Star Award ... (ja) jätkame kõvasti tööd ja pakume professionaalset teenust meie õpilastele üle kogu maailma. Mandarin House tervitab teid Hiinasse.

Teiste tunnustuste hulka kuulub ka Lonely Planet China'i juhendi soovituslik vastuvõtmine ja võistlusõigused 28. aasta IALC seminaril 2011, mille lõpuks osales vähem kui 300 keeleeksperdist üle kogu maailma, kes tutvustas meie kooli suurelt kiitust ja imetlust protsessis Hiina suurim välismaal toimuv üritus.

Pole tähtis, kus sa oled, saame aidata teil oma püüdlustes hiina meisterdamiseks.

Mandarin House töötab aktiivselt sadade partnerorganisatsioonidega kogu maailmas; sealhulgas ülikoolid, koolid ja asutused (nii riiklikud kui eraõiguslikud), et pakkuda meie auhinnatud keeleprogramme õpilastele üle kogu maailma.

10 põhjust, miks valida Mandariini maja

1. Rahvusvaheliselt akrediteeritud IALC - AINULT Hiina kool, et meie kvaliteet tunnustatakse sel viisil.

2. Asutatud 2004. aastal ja üks esimesi Mandri-Hiina erakoolidest Hiinas, oleme aidanud üle 50 000 välismaalase üliõpilast, kes on 100+ rahvusest, rääkima mandariinist.

3. Tunnustatud Hanban kui ametlik HSK Hiina tasemekatse keskus.

4. Kvalifitseeritud ja kogenud õpetajad. Kõik on kraadiga kvalifitseeritud, kakskeelsed, põhjalikult koolitatud ja keskmiselt 5000 õpetajat.

5. Iseseisev õpetamise õppekava. Korrapäraselt ajakohastatakse ja täiendatakse, kujundas endised parimad õpetajad ja on kooskõlas nii HSK kui ka Euroopa CEFRiga.

6. Paljud programmid 11 taseme Hiina, väikegruppide klasside, eratreeningu, spetsialiseeritud hiina keele, HSK eksami ettevalmistamine, Hiina õpetajate koolitus, internatuuri ja noorem suveprogrammid.

7. Suur õpilaselu. Facebook, vilistlaste võrgud ja lõbusad, igal nädalal korraldatavad kultuuriüritused nagu Hiina keetmine, kalligraafia, linnaekskursioonid, kungfu ja palju, palju muud.

8. Mitmekesised majutusvõimalused - kodudest, privaatstudiokorterid ja ühised korterid.

9. Keskne ja kaasaegne asukoht paikneb otseselt Pekingi, Shanghai, Suzhou, Guangzhou, Shenzheni, Chengdu, Hongkongi ja New Yorgi keskosas, kus on avarad, puhtad ja spetsiaalsed rajatised.

10. Sõbralik, professionaalne teenindaja, kes tervitab ja aitab teil Hiinasse asuda. Samuti annavad nad võimaluse oma klassiruumis välistada Hiina keelt!

Asukohad

 • Shanghai

  Head Office 12F, 650 Hankou Road, , Shanghai

  • Beijing

   Suite 317, Tower 16, China Central Place, 89 Jianguo Road, , Beijing

   • Hong Kong

    Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island, , Hong Kong

    • Guangzhou

     Suite 1403, Tower B, Zhongtai International Plaza, 161 West Linhe Road, , Guangzhou

     • Shenzhen

      Suite 1118, Xinhua Insurance Building, 171 Mintian Road, , Shenzhen

      • New York

       22 Rock Plaza, 22 West 48th Street, 10036, New York

       • Chengdu

        Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District, 610065, Chengdu

        • Suzhou

         Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park, , Suzhou

         • China Online

          China Online, Hiina

          Programmid

           Küsimused