Keystone logo
Manuela Beltran University (Universidad Manuela Beltrán (UMB))

Manuela Beltran University (Universidad Manuela Beltrán (UMB))

Manuela Beltran University (Universidad Manuela Beltrán (UMB))

Sissejuhatus

UMB-s on meil üleriigiliselt 4 ülikoolilinnakut, pakkumine 86 bakalaureuse- ja magistriõppe akadeemilist programmi, mille on heaks kiitnud Rahvusharidusministeerium, näost näkku ja virtuaalse modaalsuse raames, kus on 10 000 üliõpilast ja jätkukoolitusprogramme üle 40 000 üliõpilasega riigis koostöös riiklike ja eraettevõtetega.

Kvaliteetse hariduse saavutamiseks oleme oma ülikoolilinnakutes välja töötanud 100 spetsialiseerunud kõrgtehnoloogilist akadeemilist laborit, mis propageerivad teoreetilist-praktilist koolitust, et õpilased saaksid kõiki tunnis õpitud teadmisi rakendada.

Mõeldes klassis ja laborites omandatud teadmiste rakendamisele, julgustab UMB oma üliõpilaste ettevõtluspraktikat 306 üleriigilise lepinguga kõigi majandussektorite ettevõtete ja organisatsioonidega.

Meie akadeemilises mudelis on märkimisväärselt uurimisalased koolitusprotsessid, mille käigus otsitakse uute teadmiste väljatöötamist, mis kajastub 23 uurimisrühmas, millest 70% liigitati kolme peamise Colcienciase kategooriasse, demonstreerides seega suurepärast juhtimist teadus ja tehnoloogia.

Pühendunud professionaalide koolitamisele üha globaalsema keskkonna jaoks, on meie asutusel üle 80 rahvusvahelise lepingu ülikoolide, erialaliitude ja teaduskeskustega, et pakkuda rahvusvaheliste standarditega akadeemilisi programme ning pakkuda üliõpilaste liikuvust, õpetamist ja uurimistööd 17 riigis neljal mandril.

Lisaks on meie ülikool pühendunud kogukonna vajadustele ja sel eesmärgil on see välja töötanud lugematuid sotsiaalprojekte, millest esimene on suunatud projekti kaudu Colombia vanglates ülekohtus süüdimõistetud inimeste vabaduse otsimisele kümne aasta jooksul. Inocencia, teine keskendus puuetega inimeste toetamisele nende elukvaliteedi parandamisel tänu UMB eriolümpiamängude arendamisele 33 aastat tagasi; Kolmas sotsiaalprojekt on Ibero-Ameerika isikliku autonoomia ja tehnilise abi keskuse - CIAPAT - loomine, mis on ainulaadne Colombias ja teine Ladina-Ameerikas, kus me propageerime vanemate täiskasvanute ja puuetega inimeste autonoomia tehnoloogiaid oma igapäevaseid tegevusi.

Asukohad

  • Bogotá

    Carrera 1,No. 60-00, 110311, Bogotá

    Küsimused