Keystone logo
© Domus Academy
Maranello Design Academy

Maranello Design Academy

Maranello Design Academy

Sissejuhatus

“Maranellos loome tuleviku autodisainerid”

117698_Maranellokeystone02.png

Maranello Design Academy on sertifitseeritud kõrgkool, mis on spetsialiseerunud disainiuuringutele. Kursused on sertifitseeritud ülikooli Europa di Roma poolt.

https://www.universitaeuropeadiroma.it

Maranello Design Academy oleme pühendunud üliõpilaste koolitamisele ja nende muutmisele kõrgetasemelisteks spetsialistideks.

Meil on ainulaadne programm, mis põhineb väga tihedal koostööl tööstusega ja pakub väga erilisi võimalusi Itaalia disaini ja kunsti kultuuri tundmiseks.

Meie programm põhineb kolmel sambal:

1. Õppimine Doing'iga

MDA õpilased õpivad professionaalsete disainerite juhitud väikestes stuudioklassides, andes võimaluse saavutada õppeaastatel kõrgetasemeline disainioskus ja pädevus.

2. Keelekümbluse täielik joonistamine

Sketching ja õppimise disain galeriid ja muuseumid mõned kõige kuulsam sportautode ja mootorratas tootjad nagu Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, Pagani ja Alfa Romeo.

3. Täielik keelekümblus Art

MDA õppekava sisaldab külastusi kõige olulisematesse Itaalia kunstimuuseumidesse ja ajaloolistesse arhitektuuripaikadesse. Sel moel arendavad õpilased oma esteetilisi oskusi sellistes valdkondades nagu maal, skulptuur ja arhitektuur, külastades Itaalia kunsti kultuuri ajaloolisi meistriteoseid Roomas, Firenzes ja Veneetsias.

Täielik sukeldumine

Auto disain elab ja hingab nii klassiruumis kui ka ümbritsevas keskkonnas. Maranello Design Academy on pühendunud üliõpilase uputamisele nendesse valdkondadesse, pakkudes ainulaadset "Live Sketching Programme".

Professionaalsete disainerite juhendamisel ja Motor Valley oru muuseumide uurimisel on Maranello Design Academy üliõpilastele avatud näiteid kaasaegsetest ja ajaloolistest auto- ja mootorrattamudelitest Maserati, Ferrari, Lamborghini, Ducati ja Pagani muuseumides ja galeriides kus nad harjutavad disaini joonistamist „live“.

Nende spetsiaalsete joonistamise klasside ajal tutvustatakse üliõpilasi põhiliste vaadete, mõtlemise ja tegemise viisidega, mis on olulised kõigile, kes on huvitatud transpordi kujundamise karjääri jätkamisest.

Tehase külastused

Maranello Design Academy haridusfilosoofia põhineb õpetaja ja õpilase sügaval suhtlemisel stuudios, valdkonnas ja üks-ühes juhendamises. Keelekümblusprogrammi kursus on laiaulatuslik oma diskursuse ulatuses, kuid konkreetselt mõeldud iga osaleva õpilase jaoks. Programmi lõppedes on üliõpilased saanud kaasava sissejuhatuse Motor Valley'i rikkalikust disaini- ja insenerikontekstist, kus kool asub ja on hakanud arendama ja täpsustama oma eripärast lähenemist disaini õppimisele.

Maranello Design Academy võtab oma õpilased kultuurilise teekonna läbi põnevate muuseumide ja tootmisrajatiste, mis on täis Ferrari, Lamborghini, Pagani, Maserati ja Ducati ajalugu ja tehnoloogiat. Me usume, et täielik keelekümblusprogramm pakub üliõpilastele kõige kõrgemat kvaliteeti ja tehnilisi teadmisi. Programm pakub isikupäraseid külastusi ja ühekordseid loenguid silmapaistvate disainerite ja inseneridega, kes jagavad oma erialaseid kogemusi ja annavad hoolika tähelepanu kõigile õpilase disainiprobleemidele.

Täielik keelekümblus Art

Michelangelo ja Leonardo da Vinci: Rooma, Veneetsia ja Firenze on vabaõhuarhitektuurimuuseumid, kus stiilide arengut, tehnikat saab tunnustada kõndides suurepäraste plaatide ümber või külastades nende uskumatult rikkalikke muuseume.

Disainiõpilaste jaoks on Itaalia paradiis, millel on hindamatu väärtus tööd ja kohti.

Maranello Design Academy on eriline „täisimmersiooniprogramm” - immersive programm, mis tutvustab üliõpilastele hindamatut rikkalikku tööd ja itaalia kunstitraditsiooni ja kultuuri paiknemist.

See programm on mõeldud selleks, et aidata õpilastel omandada ja arendada sügavamat vormide, proportsioonide ja värvide tunnet maailma kriitilise mõtlemise ja vaatluse kaudu.

Itaalia ekspansiivse arhitektuurilise ja kunstilise kultuuri tutvustamine jäävad õpilastesse visuaalsesse ja struktuurilisse maastikku ja selle kultuurilisse konteksti.

Maranello Design Academy annab õpilastele ainulaadse võimaluse kogeda Itaalia arhitektuuri, maalimist ja skulptuuri esmakordselt läbi Rooma, Veneetsia, Firenze, Bologna ja paljude teiste tähtsate linnade ja muuseumide väljasõidud.

Asukohad

  • Maranello

    Via Terra delle Rosse, 12, 41053, Maranello

Küsimused