Keystone logo
Masan University

Masan University

Masan University

Sissejuhatus

2012. aastal deklareeris Masan University oma visiooni, tuginedes teaduskonna pühendumusele ja arvamustele. See oli ka meie lubadus innovatsiooni poole, millele oleme keskendunud. Innovatsioon tähendab millegi seestpoolt muutmist seestpoolt, kui on tunda, et kõik on olnud loid. Samuti edastab see sõnumi, et "meie kõigi ellujäämiseks pean kõigepealt iseendas muudatusi tegema".

Masan University soovib olla meie aja lootus. Lootus on otseselt seotud visiooni seadmisega. Visioon põhineb sellel, mida paljud inimesed loodavad ja soovivad. Kui nende soov saab üheks veendumusega "See saavutatakse," võib Masan University tugevamaks saada.

Selleks on kooli administratiivkontorid ja osakonnad kogunud tarkust tegevuskavade koostamiseks. Masan University keskendub tegutsemisvõimele, uuendades hariduskorralduse paradigmat ja tugevdades võrgustike loomist. Masan University on valmis pühenduma järgmisele kolmele punktile:

"Unistused".

Esiteks on parim vara, mida inimene saab omada, "unistused". Unistusi näevad "inimesed". Kui inimesed koguvad oma tarkust, võivad välja tulla paremad ideed ja tegevuskavad.

"Nautima"

Teiseks peame asjadest "rõõmu tundma". Loomise energiat juhivad vabamõtlevad üksikisikud. Saame edukad olla, kui teame, kuidas asju nautida nii, et valusaid kogemusi saab hinnata.

"Meie õpilased"

Kolmandaks keskendume hariduse tarbijate, meie õpilaste rahulolule. Oskus õpilasi lõbustada, üllatada ja puudutada on meie ülikooli konkurentsivõime eelis.

See, mida me nimetame brändiväärtuseks, luuakse maineturunduse kaudu. Sellepärast on oluline kujundada pilt, et „olen uhke oma kooli, Masan University “ meie kooli õpilaste südames ja mõtetes, kuulates nende häält ja jälgides hariduse uusi suundumusi.

Püüame siiralt vastata nende ootustele, kes on Masan University hoolinud ja huvi üles näidanud. Haridus algab lõputust igatsusest ja usust uute teadmiste ja tehnoloogia poole. Masan University püüab rohkem haridusliku kirgi kasvatada.

Asukohad

  • Masanhoewon-gu

    Masanhoewon-gu, Lõuna-Korea

    Programmid

      Küsimused