Keystone logo
Massachusetts Maritime Academy

Massachusetts Maritime Academy

Massachusetts Maritime Academy

Sissejuhatus

Akadeemia õppimis- ja õppimisfilosoofia edendab õppimist nii klassiruumis kui ka väljaspool seda. Kogemusliku õppimise kursused ja koostöövõimalused võimaldavad kadettidel omandada praktilisi teadmisi oma aladel USA-s ja välismaal. Sirvige meie galeriid, et näha meie pakkumisi.

USTS Kennedy

Kõik pardal semestriks merel

Sea Term on kuuenädalane praktiline reis. Meretehnikasse ja meretransporti õppinud kadetid peavad täitma vähemalt neli meretingimust või semestrit merel, mis toimub tavaliselt jaanuaris ja veebruaris akadeemiliste tingimuste vahel.

Sea Term annab kadettidele võimaluse roteeruda läbi klassi- ja laborikoolituse. See koolitus ulatub laevaoperatsioonidest, hooldusest, kella seismisest kuni harjutusteni.

Esimese kursuse üliõpilased magavad trümmis koos kümnete oma laevakaaslastega, kõrgema klassi kadetid elavad aga väiksemates ruumides. Erinevad sadamad pakuvad aega lõõgastumiseks ja lõõgastumiseks. TS Kennedy sõidab USA ja välisriikide Kariibi mere sadamatesse, sealhulgas Panama kanali transiit ja ekvatoriaalne ülesõit. Purje seadmine pakub võimalusi iseseisvuse ja enesekindluse arendamiseks. Kõigil suurtel ettevõtetel võib olla võimalus osaleda mereterminil, kuni ruumi olemasolu ja nende eesmärgid oma erialal on.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Bourne

    Academy Drive,101, 02532, Bourne

    Küsimused