Keystone logo
Massey Business School

Massey Business School

Massey Business School

Sissejuhatus

Massey Business School on üks Uus-Meremaa juhtivaid ja suurimaid ärikoole ning on maailmas esikohal 300.Me pakume maailma juhtivat, asjakohast, paindlikku, teaduspõhist kõrgharidust, mis valmistab üliõpilasi ette esimeseks töökohaks - ja kaugemale. Ettevõttena saate juurdepääsu meie asjakohastele ja aktuaalsetele uuringutele ja teenustele, et aidata teie organisatsioonil kasvada.

Meil on uhked akadeemilise ja administratiivse pädevuse alused, alates 1972. aastast äriõpetuse õpetamine.

Täna oleme juhtiv kolmanda taseme hariduse, teadus- ja koolitusteenuse pakkuja äri- ja juhtimiskeskustes üle 300 ärikoolis kogu maailmas. Meie püsiv populaarsus on meie kvaliteediprogrammide, teaduspõhise õpetamise, paindlike tarneviiside ja maailmatasemel teaduskonna tunnistus.

Massey Business School Màori nimi

Te Kura Whai Pakihi

Sõna kura omab palju tähendusi: algselt tähendas see "iidseid teadmisi", "aare", "väärtuslikku" või võib tähendada ka kaasaegsemaid termineid nagu "kool", pärandvara. Selles uues nimes peegeldame me ideed, et meil on kool (kura), kus saab järgida (whai) ettevõtte aspekte (pakihi).

Missioon

Me oleme pühendunud suurepärasele ja ligipääsetavale teadustööle, õpetamisele ja kaasamisele, mis on seotud praktikaga ja võimaldavad juhtimist, aidates kaasa Uus-Meremaale ja kaugemale jõukatele, jõukatele ja jätkusuutlikele tulevikuteguritele.

Väärtused

 • Austus kõigile
 • Reaalses maailmas asjakohasus
 • Õppimine ilma piirideta
 • Teadusuuringutega juhitud mõtlemine

Auhinnatud ja rahvusvaheliselt tunnustatud

Meie õpetajad on riiklikult tunnustatud nende kõrgete saavutuste eest õpetamisel ja õppurite hooldamisel. Massey Business School on rahvusvaheliselt akrediteeritud - AACSB International (Advance Collegiate Schools of Business Association) võrdlustab meid ülemaailmsete kolleegiumide viie protsendi võrra. Meie rahandus- ja raamatupidamisprogrammide seas on meid maailmas ülemises 150 programmis ning majanduse, äri- ja juhtimisprogrammide 250 tipptasemel (QS pingeread 2017).


Massey Business School rahvusvaheline õpingute auhind

Õpilastele, kes osalevad meie Palmerstoni Põhja-ja Wellingtoni ülikoolilinnakudesse kuuluvates äriprogrammides. Auhinnad on kuni 15 000 dollarit bakalaureuseõppe programmide jaoks ja kuni 10 000 dollarit magistriprogrammide jaoks.

Lisateave ja kohaldamine

Asukohad

 • Palmerston North

  Massey University, Private Bag 11 222 Palmerston North, 4442, New Zealand, 4442, Palmerston North

 • Auckland

  Massey University Auckland Private Bag 102904 North Shore Auckland 0745, , Auckland

  • Wellington

   Massey University Wellington PO Box 756 Wellington 6140 New Zealand, , Wellington

   Küsimused