Keystone logo
Master PARS Università di Roma Tor Vergata

Master PARS Università di Roma Tor Vergata

Master PARS Università di Roma Tor Vergata

Sissejuhatus

Rooma ülikool "Tor Vergata" alustas õpet 1982. aastal. Anglo-saksi ülikoolilinnaku eeskujul kavandatud ülikool hõlmab umbes 600 hektari suurust ala. See konkreetne laiendus on lubatud töötada eraldi struktuurid, ehitatud suurtel aladel iga kuue Macro-esitlevad:

 • Economics,
 • Law,
 • masinaehitus
 • Kirjad ja filosoofia,
 • Meditsiin ja kirurgia,
 • Matemaatika, füüsika ja loodusteadused.

Piirkonnas asuvad olulised teadusasutused, näiteks CNR (riiklik uurimiskeskus) ja ASI (Itaalia kosmoseagentuur), mis muudavad "Tor Vergata" Itaalia üheks dünaamilisemaks kogumiks nii õpetamise kui ka uurimistööks. Lisaks tegutseb ülikoolilinnas ülikoolilinnak Tor Vergata, mis on suurepärane haigla, piirkondlik, riiklik ja rahvusvaheline tugipunkt.

Campus, mis asub Rooma Grande Raccordo Anulare väljapääsu 19-20 lähedal, on hästi ühendatud ja hõlpsasti juurdepääsetav.

18 osakonna, 6 piirkonna raamatukogu, 350 klassiruumi õpetamiseks ja 29 arvutilaboriga pakub Villa Mondragone kongressikeskus "Tor Vergata" umbes 350 koolituskursust: 112 kraadi (kolmeaastased kursused , ka erialased, magistrikraadid) ja üks tsükkel), umbes 140 kraadiõppe kursust (edasijõudnute kursused, esimese ja teise taseme magistrid, ka veebipõhine), 47 spetsialiseerumiskooli, 31 doktorikursust ja suvekool .

Ülikool on pühendunud õpingute ja teadustöö rahvusvahelise mõõtme edendamisele nii kraadiõppes kui ka doktoriprogrammides. Samuti on olemas aktiivsed ühised teadusprogrammid (temaatilised ja interdistsiplinaarsed), akadeemilised vahetused ja õppepunktide vastastikuse tunnustamise lepingud maailma mainekamate ülikoolidega, üle 500 kokkuleppega (kahepoolne ja kultuuriline / teaduslik koostöö).

"Tor Vergata" tegeleb intensiivselt paljude "kolmanda missiooniga" seotud tegevussuundade arendamiseks, tänu millele ta viib ellu stabiilseid otsese suhtluse protsesse kodanikuühiskonna, asutuste ja ettevõtlusstruktuuriga eesmärgiga edendada kultuuri, innovatsiooni sotsiaalne ja territoriaalne kasv.

Kõrghariduse, koolituse, teadusuuringute ja kolmanda missiooni kõrval on ülikool püstitanud oma missiooni ja visiooni keskmes kõikides vormides (keskkonna, sotsiaalse, majandusliku, institutsionaalse) säästva arengu: "Tor Vergata" alates 2015 võttis endale kohustuse tõlkida see "missioon" õpetamise, uurimistöö ning suhete jaoks ühiskonna ja territooriumiga, et luua tõeline tuleviku "positiivne ülikool".

"Teeme" ülikool

Meie eesmärgid

 • Töötame kire ja pühendumusega säästva arengu, meie missiooni ja visiooni poole.
 • Tagage üle 200 kutsealase profiili ja võimalike töövõimaluste kvaliteet ja kompetentsikoolitus.
 • "3 i" riba all võidetud otsingute toetamiseks: innovaatilisus, interdistsiplinaarsus, valdkondadevahelisus.
 • Avage end maailmale ingliskeelsete ja ühiste koolituskursuste, välismaal õppimise võimaluse ja ettevõtluskogemustega riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Andke stipendiumide ja õppepreemiatega, aga ka allahindlustega kõigile liikmetele võimalusi kõige teenitumatele.
 • Olge kursuse esimestel aastatel õppijate toetamiseks alati pühendunud teenuste, sealhulgas juhendavate tegevustega õpilaste lähedal, ning õppurite ja välismaalaste tervishoiuteenuste "valge koodi ruumis".

Ülikool, mis on väärt

Mõned meie tulemused

Peamised rahvusvahelised paremusjärjestused:

QS-i maailmaülikooli edetabeli üldises klassifikatsioonis positsioneerub ta jätkuvalt maailma parimate ülikoolide vahemikus 511-520 ja tõuseb edetabelis Itaalia ülikoolide seas 13. positsioonile.

50–50 parima ülikooli QS edetabeli edetabelis on ülikool 2019. aastal maailma saja parima hulgas ja asub itaallaste seas teisel kohal poodiumil.

See kuulub Times Higher Education World Ranking-THE edetabeli maailma edetabeli 500 parima hulka ning on Itaalia edetabelis seitsmendal kohal; saavutades viimase nelja aasta jooksul üle 40 ametikoha, on "Tor Vergata" maailma ülikoolide edetabeli keskuse (CWUR) - organisatsiooni, mis jälgib kõigi ülikoolide tulemusi - rahvusvahelisel edetabelil 2018-2019 ülemaailmselt 28. kohal. maailmas, samas kui see on 46 Itaalia ülikooli hulgas kaheksas.

Lõpetajad ja tööturg

Almalaurea 2019 uuringu kohaselt on "Tor Vergata" lõpetanute tööhõiveseisundis riigi keskmistest tulemustest parem: aasta pärast tiitlit on kolmeaastane tööhõive määr 74% (võrreldes 72-ga) riigi keskmine protsent), samal ajal kui magistraali oma tõuseb 75% -ni (6 punkti kõrgem kui Itaalia keskmine); viis aastat pärast kursuse lõppu ületab kraadiõppurite tööhõive määr 89% (3 punkti üle riigi keskmise).

See kuulub QS lõpetanute tööhõive edetabeli 2019 järgi 500 parima ülikooli hulka, mis mõõdab kõigi maailma parimate ülikoolide lõpetanute tööalast konkurentsivõimet.

Värskeima JobPricingi aruande kohaselt on "Tor Vergata" kolmas avalik ülikool Itaalias, kus lõpetajate jaoks on parimad väljavaated palga osas (3% rohkem kui Itaalia keskmiselt esimese kümneaastase karjääri jooksul)

Piirideta "Tor Vergata":

Ülikool kuulub mainekate rahvusvaheliste võrgustike hulka, sealhulgas:

 • YERUN (noorte Euroopa teadusülikoolide võrk), mis ühendab 18 parimat vähem kui 50 aastat tagasi asutatud Euroopa ülikooli, mis on esindatud kõige olulisemates rahvusvahelistes edetabelites),
 • VIU (Veneetsia rahvusvahelise ülikooli oluline võrgustik),
 • EUA (European University Association), organisatsioon, mis esindab ja toetab enam kui 850 kõrgharidusasutust 47 Euroopa riigis,
 • UNICA (Euroopa pealinnade ülikoolide võrk) on institutsionaalne võrgustik, mis koosneb 49 ülikoolist 37 Euroopa pealinnast.
 • YUFE (noored ülikoolid Euroopa tuleviku jaoks), üks 17-st ülikoolide liidust, mille Euroopa Komisjon valis tuleviku Euroopa ülikooli arendamiseks: Tor Vergata on ainus Itaalia Athenaeum, kes sellest osa võtab.

Asukohad

 • Rome

  Via Cracovia n.50, 00133, Rome

  Küsimused