Keystone logo
MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona

Sissejuhatus

MBP School of Coaches on enam kui 10 aastat tagasi loodud jalgpalli (jalgpalli) treenerikool, mis asub Hispaanias Barcelonas.

MBP keskendub oma tegevuses treenerite koolitamisele üle kogu maailma personaalsete (Barcelona) ja veebikursustega, mis on kohandatud igaühe jaoks ja millel on üks eesmärk: et nad saaksid teha oma karjääris hüppe, optimeerides oma taktikalise taseme maksimaalse jõudluseni. , samas kui nad on osa rahvusvahelisest treenerite kogukonnast.

Metoodika MBP eesmärk on luua nutikamaid mängijaid. Kuidas me seda teeme?

Treeningu sisu kavandatakse ja programmeeritakse vastavalt mängijate mängust arusaamise tasemele, mitte nende kronoloogilisele vanusele.

MBP on esindatud enam kui 20 erinevas riigis föderatsioonide (Mehhiko, Peruu, Panama jne), klubide (Atlético Mineiro, Sporting Cristal, Club Universidad de Chile jne), treenerite ja professionaalsete mängijate kaudu. Patricia Toledo, Brett Uttley, Luis Amaranto Perea, Jaime Lozano, Edmilson, Gerardo Torrado on teiste hulgas mõned õpilased, kes on lõpetanud kõrgtehnoloogilise jalgpalli magistrikraadi MBP .

Statistika

Teave:

 • Väikesed rühmad (4-10 õpilast)
 • Tunnid kokku: 350 tundi
 • Periood: 16 nädalat
 • Asukoht: Barcelona (kohe Camp Nou ees)

  Asukohad

  • Barcelona

   Aristides Maillol 9-11

  • Barcelona

   Av. Arístides Maillol 1, 08028, Barcelona

   Küsimused