Keystone logo
© Domus Academy
Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Sissejuhatus

Asub kesklinnas Vahemere, UNIVERSITY pakub teadmisi ehitada iga aspekti selles valdkonnas: ideaalne hüppelaud neile, kes soovivad õppida Reggio ja ehitada oma tulevikku linn suurlinna hinge, kaasates oma ilu.

Asutatud aastal 1982, on Università Mediterranea on lõpetanud ümberkorraldamine reformiga kavandatud ja nüüd esitatud kuue osakondade põllumajanduse, arhitektuuri ja tsiviilehituse õiguse kuuskümmend laborid ja uuendatud haridus- ja pakkumisi.

See on õpilastele kättesaadavad uue valdkonnana asjaajamise, tasuta traadita, stipendiumid, uus Residence suurendada kandevõimet allikast ja välisüliõpilaste, teatrit ja 200 Erasmus stipendiumi õppimiseks välismaal.

Täis kalender linnaüritus aastal Università Mediterranea ühendab oma pühendumist teadus-ja õppetöö. Kontserdid, töötubade ja tegevuste koostöös õpilase ühendused pannakse lõigud pühendatud teavitades ülikooli kodulehel.

Alates Web läbib ka peamine pakutakse teenuseid üliõpilane: registreerimine, maksud ja kolledži karjääri on teie arvutisse. Ja et ennast kursis poolt Università Mediterranea regulaarselt uudiskirja, personaliseeritud kirju ja lehti Facebook ja Twitter. Suurt tähelepanu orientatsioonile enne ja kraadiõppes kureeris UniOrienta koos nõustamisteenuste, praktikume ja kohtumised koolides.

Asukohad

  • Reggio Calabria

    Salita Melissari, 89124, Reggio Calabria

Küsimused