Keystone logo
Megatrend University

Megatrend University

Megatrend University

Sissejuhatus

Megatrend University , 12 teaduskonna ja ühe instituudiga akadeemiline Megatrend University , avab ka sel aastal keskkooli lõpetanutele oma uksed ja pakub sissepääsu uusimate pedagoogiliste standardite kohaselt läbiviidavasse haridusmaailma. Õpetamisvormid - loengud, praktilised tööd, töötoad, simulatsioonid, hindamine ja teadmiste hindamine - on kohandatud nende noorte tundlikkuse, rütmi, vajaduste ja võimete järgi, kes soovivad midagi uut õppida.

On palju põhjuseid, miks otsustate Megatrendis õppimise hõlpsalt otsustada. Esiteks on see tingitud meie teaduskondade erakorralistest õppeprogrammidest, mis on hoolikalt loodud vastama kõige kõrgematele õppestandarditele, suurepärase õppejõudude, ilusaima kaasaegse hoone, kus toimub kogu üliõpilastegevus, ja lõpuks - alates silmapaistvast rahvusvahelisest koostööst Ameerikast Jaapanini ja Skandinaaviast Lõuna-Aafrikani.

Megatrendis õppimine tähendab ka üsna rikkalikku seltsielu, kuna korraldame ja toetame palju riigi tipptasemel kultuuri-, kunsti- ja spordiüritusi.

Tööturul on tunnustatud selles ülikoolis haritud spetsialistide väärtust ja meie klassiruumist lahkuvate teadmiste kvaliteeti. Megatrend University lõpetajad leiavad suhteliselt hõlpsasti tööd ja mõnel neist on väga vastutustundlik töökoht majandus-, finants-, kultuuri-, meedia-, julgeoleku- ja muudes avalikes ettevõtetes, organisatsioonides ja asutustes Serbias ja kogu maailmas. Seda näevad kõige paremini geograafiliselt hajutatud vilistlased, ühendus, mis aitab õpilastel oma ülikooliga ühenduses püsida ka pärast lõpetamist.

Meie endised õpilased kogunevad koos loosungi alla:

OLEME Megatrend University - see oli hea kool!

Asukohad

  • Belgrade

    Maršala Tolbuhina,8, , Belgrade

    Küsimused