Keystone logo
© Domus Academy
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

Sissejuhatus

MELIUSform Business School , tänu kogemustele nii oma liikmete kui ka töötajate koolitamise vallas, on alates 1996. aastast kaasa toonud ainulaadse oskusteabe eriala- ja juhtimiskoolituse turul . Eesmärk on avaldada positiivset mõju üksikisikute ja organisatsioonide tulevikule nende tegelikele vajadustele vastavate koolituste kaudu.

MELIUSform Business School investeerib väärtuste levitamisse palju energiat ja ressursse, millest annab tunnistust pidevalt töömaailma trendidega kooskõlas olev õpetus, uudishimu, pragmaatilisus ja innovatsioonijõud.

Koolituse planeerimise uuendus on võimaldanud MELIUSform Business School võita SMAU Milano 2020 auhinna ja AIF Adriano Olivetti auhinna kui teadusuuringute ja innovatsiooni 1. klassifikatsiooni.

Meie tooted

MELIUSformi abil saate oma treeningud tasuta... kus soovite, millal soovite, kuidas soovite!

Praegu pakub MELIUSform Business School oma koolitusi kolmel erineval viisil:

traditsioonilises klassiruumis Milano, Rooma ja Padova kontorite hubastes ja mugavates saalides;

otseülekandes (VLS) , mis võimaldab teil õpetajate ja teiste osalejatega reaalajas suhelda;

On Demand ehk edasilükatud voogesitus maksimaalse paindlikkusega, järgides neid seal, kus soovite, millal soovite ja mis tahes seadmega: nutiteleviisor, arvuti, tahvelarvuti, nutitelefon jne.

Igal juhul on juurdepääs uuele MELIUSformi virtuaalsele ülikoolilinnakule tagatud kogu õppematerjaliga (jaotusmaterjalid, harjutused, juhtumiuuringud, videod, testid, uudised jne), mis on integreeritud samasse digikeskkonda, et saaksime kasutada - süvaõpe või tundide taastumine.

Teie koolitust toetavad teenused

Paigutus ja karjäär

Aitame teil luua teie isikubrändi. Pakume kvaliteetset teenust kogenud psühholoogide ja koolitajate abiga, kes on pühendunud juhendamisele ja juhendamisele.

Tasuta veebiseminarid

Kõrge haridusliku väärtusega tasuta veebiseminarid. Uus viis kogeda treeninguid mugavalt kodust ja täiesti tasuta.

Tasuta Excel® rakendused

Excel®️ tarkvara ja rakendused (ka tasuta). Excel®️ tarkvara ja mallid kutsealade teostamise nõustamiseks ja mikroprobleemide lahendamiseks.

Asukohad

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    Küsimused