Keystone logo
Mercy College

Mercy College

Mercy College

Sissejuhatus

Mercy College on dünaamiline, mitmekesine New York College, kelle õpilased on isiklikul missioon: saada kõige läbi elu poolt saada maksimaalselt ära oma hariduse.

Asutatud aastal 1950, Mercy pakub enam kui 90 bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi ja tunnistuse programmid viie koolides: Business, haridus, tervishoid ja loodusteadused, Liberal Arts and Social ja käitumisteadused. Mercy College vastu tema õppejõud ja töötajad teha kõrghariduse tööd keegi näljane piisavalt teenida parem koht elus. Mis ülikoolilinnakud Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan ja Yorktown Heights, elavdada kolleegiumi kultuuri kandnud mitmekesise üliõpilaskonna kogu piirkonnas.

Mercy102

Ümberkujundava Õpetlik kogemus
Mercy vaidleb kõigile oma bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele ületada oma isikliku ja vaimse ootustele. Mercy lõpetanutest saavutavad edu ja usalduse üle eri- ja kutsealasel spektrite ning nende mõju oma kogukonnas või ümber maakera on märk volitatakse õpetlik kogemus.

Mercy elav akadeemilise kogukonna hindab kõrgelt õppimist väljaspool klassiruumi reaalse maailma kogemus. Selline lähenemine stipendiumi julgustab õpilasi kohaldada, mida nad õppida klassiruumis elu pärast lõpetamist. Mercy maailma tuntud õppejõud tihedat koostööd üliõpilaste neid projekte.

Mercy_York

Mercy on pühendunud ühendamiseks õpilastele maailma. Kolleegium on rikas traditsioon üldkasulikku läbi "Mercy Annab Back" algatus, mis julgustab õpilasi osalema ja plii, teenindus-õppe võimalusi. See on peegeldus Mercy ajalugu ja väärtusi, mis sisalduvad Mercy College tihend (Inserviendo Consumere, tarbitakse teenus).

On-campus üritused ja rahvusvahelise reisi kogemustest aitab õpilastel avastada ja mõista kultuuride kodust kaugel. Meie lõpetajad tegelevad kodanikud.

Mercy101

Pakti Advantage
Otsustanud toetada üliõpilaste kogu nende hariduse, Mercy College pakub personaalset õppimise kogemus, mis hõlmab kolledži Isikliku Achievement Leping (pakt) programmi. Pakt on riiklikult tunnustatud mentorluse programm, mis võiks olla eeskujuks ka üliõpilane edu. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

Teie PAKT mentor on oma point isik, kes aitab teil liikuda kolledži elu. Teie mentor aitab teil mõista ja taotleda rahalist abi, valida õige suur, valida ja registreeruda klasside jälgida oma akadeemilist arengut, arendada juhtimisoskusi, maa internatuuri ja valmistada ette tööintervjuul.

Mercy_ny

Soovitud ülikoolis Keskkond
Hingematvalt looduskeskkonna Hudson eristab Mercy maalilise ülikooli maaliline küla Dobbs Ferry. Dobbs Ferry peatänaval, vaid mõne sammu kaugusel ülikoolilinnaku, pakub sarmikas restoranid, butiigid, kaubanduskeskused, kohvikud ja elujõulise kogukonna elu. Metro-North rongijaam, asub ülikooli, teeb New York City kättesaadav. Saabudes südames Manhattanil, Grand Central Station, vähem kui 30 minutit. Uurige kunstis MoMA kogeda Broadway, jää skate kell Bryant Park, avastavad ooperi Met, saagi mängu Yankee Stadium või Citi Field, uurida Central Park, Metropolitan Museum of Art ja botaanikaaed ja omandada kogemusi lugematuid internatuuri ja töövõimalusi.

Mercy teised ülikoolilinnakud asub Manhattanil, Bronx ja Yorktown Heights, pakuvad paindlikkust ja mugavust.Taskukohasus
Mercy pakub üks madalamaid era- kolledži õppemaksu määrad rahvas, ja madalaim New Yorgi osariigis. Kolledž pakub ka helde stipendiumi paketid kõrge saavutada õpilastele. Kas õpilased on elamu või sõitmisest, siis nad avastavad, palju võimalusi ja rikastav kolledži kogemus vaid murdosa riigi keskmise kulu.

Missioon

Mercy_DF1

Mercy College on pühendunud pakkuma motiveeritud õpilastele võimaluse muuta oma elu läbi kõrghariduse pakkudes kunsti ja professionaalne programmide personaalset ja kvaliteetset õpikeskkondi, valmistades õpilasi alustada rahuldust karjääri jätkata õppimist kogu elu ning tegutseda eetiliselt ja vastutustundlikult muutuvas maailmas.

MercyMission

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

 • Dobbs Ferry

  Mercy College 555 Broadway, 10522, Dobbs Ferry

 • New York

  47 West 34th Street (Herald Square), 10001, New York

 • New York

  1200 Waters Place, 10461, New York

  • Yorktown Heights

   2651 Strang Boulevard Yorktown Heights, 10598, Yorktown Heights

   • USA Online

    USA Online, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused