Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Metropolitan State University Saint Paul

Metropolitan State University Saint Paul

Metropolitan State University Saint Paul

Sissejuhatus

Pealinna osariigi ajalugu ja missioon

Alates 1971. aastast on Metropolitan State University pühendunud Minneapolise – Saint Pauli elanike kõrghariduse vajaduste rahuldamisele. Oleme täielikult akrediteeritud, terviklik ülikool ja Minnesota osariigi kõrgharidussüsteemi liige.

Ülikooli missioon

Metropolitan State University on põhjalik linnaülikool, mis on pühendunud sõpruslinnade ja suurema metropolilise elanikkonna kõrghariduse vajaduste rahuldamisele.

Ülikool pakub pealinna elanikele ja kogukondadele kättesaadavat, kvaliteetset vabakunsti-, erialast ja kraadiõpet, pöörates jätkuvalt rõhku alaealiste rühmadele, sealhulgas täiskasvanutele ja värviküllastele kogukondadele.

Elukestva õppe kontekstis tugineb ülikool oma riiklikule mainele uuenduslike üliõpilaskesksete programmide osas, mis võimaldavad erineva taustaga üliõpilastel oma hariduseesmärke saavutada.

Ülikool on pühendunud akadeemilisele tipptasemele ja kogukondlikule partnerlusele õppekavade, õpetamise, stipendiumide ja linnade missiooni toetamiseks mõeldud teenuste kaudu.

Ülikooli visiooni avaldus

Minnesota osariigi kolledži ja ülikoolide süsteemi liige Metropolitani osariigi ülikool on kaksiklinnade suurlinna-ala peamine linnaline, avalik ja terviklik süsteemülikool ning pakub üliõpilaskeskses keskkonnas kvaliteetseid ja taskukohaseid haridusprogramme ja -teenuseid .

Metropolitan State'i õppejõud, töötajad ja üliõpilased kajastavad piirkonna rikkalikku mitmekesisust, loovad kultuuriliselt pädeva ja rassismivastase õpikogukonna ning näitavad vankumatut pühendumust kodanikuaktiivsusele.

Ülikooli väärtused

Tippkvaliteet

Teie haridus peab olema parim. Kuna te ei investeeri ainult raha, investeerite aega ja kirge. Seega peame esmatähtsaks innovaatiliste ja kvaliteetsete hariduskogemuste pakkumist juhendajatelt, kes on oma ala eksperdid. Me ei aita teil ainult kraadi omandada. Aitame teil oma tulevikuks valmistuda.

Kaasamine

Oleme ühendatud oma kogukonnaga ja võtame aktiivselt osa selle edukusest. Teeme koostööd piirkonna ettevõtete ja organisatsioonidega, et anda oma õpilastele reaalseid õppimiskogemusi. Pakume end ressursina kohalikele rühmadele, kes tegelevad meie kohaliku kogukonna parandamisega.

Mitmekesisus ja kaasatus

Tähistame ja kaasame kõik hääled kvaliteetsete kõrgharidusvaldkondade poole. Väärtustame kõiki mitmekesisuse vorme, olenemata inimese rahvusest, usulistest või seksuaalsetest eelistustest, sissetulekute tasemest, õppimisstiilist või akadeemilise fookuse piirkonnast. Kõik on teretulnud. Kõiki hinnatakse.

Avatud, lugupidav kliima

Õpilased õpivad paremini turvalises, avatud ja lugupidavas keskkonnas. Ühe leiate siit. Soovitame üliõpilastel ja õppejõududel osaleda sisukates vestlustes, mis hõlmavad erinevaid seisukohti ja vaatenurki. Need pakuvad rikkalikke kogemusi ja õpilased saavad tervisliku suhtlemismudeli oma karjääri teha.

Ausus

Ausus pole ühesuunaline tänav. Nii palju kui eeldame, et meie õpilased käituvad ausalt, eetiliselt, nõuame sama ka endalt. Oleme oma toimimises läbipaistvad. Hoolitseme selle eest, et kõiki hääli oleks kuulda. Ja vastutame oma tegude eest. Sa ei vääri midagi vähem.

Asukohad

  • Saint Paul

    East 7th Street,700, 55106, Saint Paul

    Küsimused