Keystone logo
Metropolitan University Of Technology

Metropolitan University Of Technology

Metropolitan University Of Technology

Sissejuhatus

Universidad Tecnológica Metropolitana on Tšiili osariigi kõrgkool, mis on akrediteeritud neljaks aastaks institutsioonilise juhtimise, bakalaureuseõppe ja keskkonnaga ühendamise valdkonnas.

1993. aastal asutatud UTEM on Tšiili ülikoolide rektorite nõukogu (CRUCH) ja Tšiili Riiklike Ülikoolide Konsortsiumi (CUECH) liige. Need on mainekad üksused, mis ühendavad meie riigi avalikke ja traditsioonilisi kõrgharidusmaju. Samuti on see aktiivne liige Ladina-Ameerika ja Kariibi mere ülikoolide liidus (UDUAL), mis on rahvusvaheline organisatsioon, mis püüab edendada oma assotsieerunud institutsioonide arengut Ladina-Ameerika ülikoolide vaheliste suhete ja kultuuriasutuste ning kultuuriasutuste edendamise kaudu. organisatsioonid. rahvusvaheline

Ülikool pakub kokku 28 bakalaureuseõppe karjääri koos PSU sisseastumisega halduse ja majanduse, disaini ja arhitektuuri, ehituse, teaduste ja inseneriteadmiste alal.

Sellel on pealinna piirkonnas kolm ülikoolilinnakut, mille klassiruumide, laborite, raamatukogude, kasiinode ja üritusteruumide vahel on ehitatud rohkem kui 72 tuhat ruutmeetrit (SIES 2018). Selle koguarv on üle 8 tuhande viissaja üliõpilase. Tuleb märkida, et rohkem kui 5000 uuringust, mille eesmärk on hüvitada raha (SIGE-UTEM 2019).

Asukohad

  • Santiago

    Dieciocho,161, , Santiago

    Küsimused