Keystone logo
Milano Fashion Institute

Milano Fashion Institute

Milano Fashion Institute

Statistika

  Ülikooli omadused

  Milano Fashion Institute ÜLIKOOLILINNAK

  Milano linnakujundusest inspireeritud kaasaegne, õhuline ja elegantne ruum, mis tagab sujuvaima ja tõhusaima õppimiskogemuse.

  mugavused

  • Interjöörid on kujundanud juhtivad Itaalia sisekujundajad
  • 12 tundi käisid lainekujuliste seinainstallatsioonidega fuajees
  • Stand-up sotsiaalse funktsiooni fuajee
  • Kaasaegne saal kureeritud Itaalia moegaleriiga
  • Kallis rajatised, avarad tualetid ja mugavad seltskonnapuhkuse alad
  • Kiire WiFi-ühendus, mis on õpilastele tasuta kõigis ülikoolilinnaku piirkondades
  • Konditsioneer jahutamiseks ja kütmiseks
  • 24-tunnine valve CCTV täisfunktsionaalne privaatne turvateenus
  • Iseseisev juurdepääs ja sisemiste juurdepääsude ühendamine MFI hoone vahel
  • Väljas hoov haljasaladega

  KLASSIVARUSTUS JA TEENUSED

  • Arvuti, mitme vaatega kaamerasüsteem, videoprojektor, võimendi ja kaugõppe multimeedia
  • seadmed elavaks suhtluseks.
  • Digitaalsed wi-fi puuteekraaniga tahvlid.
  • Tasuta kiire WiFi-ühendus.
  • Individuaalsed elektrilaadimisjaamad ja usb pistikupesad kõikidel õpilaslaudadel.
  • Bose® kõlarite süsteem.
  • Modulaarsete liigutatavate seinte kaudu avatud planeeringuga ühendatud klassiruumid.
  • Maast laeni helikindlad klaasseinad.
  • Konditsioneer jahutamiseks ja kütmiseks.
  • Automatiseeritud päikesevalguse aknaluukide süsteem.
  • Igapäevaselt aktiveeritavad rahvusvaheliselt sertifitseeritud desinfitseerimissüsteemid.
  • Helikindlad avatavad aknad.
  • Ergonoomilised sertifitseeritud istmed.

  Kõige kvalifitseeritud valik seadmeid, teenuseid ja mugavusi, mis kehastavad ja ühendavad kõrghariduse ülikoolide standardeid ja moepealinna Milano kureeritud vaimu.

   Sisseastumised

   Valikumenetlus

   Moesuuna magistrantide valikuprotsess on avatud 16. veebruarist 2024 kuni 30. novembrini 2024. Pärast käesoleva taotlusvormi kättesaamist viib Milano Fashion Institute läbi eelvaliku vastavalt saadetud dokumentidele. Seejärel teavitab akadeemiline komisjon teid, kas taotlus sobib/ei. Taotlejad peavad osalema suulisel vestlusel akadeemilise komiteega, pärast mida edastatakse lõpptulemus (vastuvõtt või mittevastuvõtmine).

   Välisüliõpilastele võetakse vastu kaugvestlusi.

   Protsess kestab tavaliselt 3 kuni 6 nädalat. Seetõttu kutsume kandidaate üles esitama oma avaldused esimesel võimalusel. Valikuprotsess toimub kogu pealdiste avamisperioodi jooksul, eraldi valikuseanssidena.

   Moesuuna magistrid loengute alguskuupäev: 27. jaanuar 2025.

   Viisanõuded

   Milano Fashion Institute on pühendunud rahvusvaheliste ja eriti ELi väliste üliõpilaste juhendamiselekodanikele, et täielikult mõista, millist protseduuri tuleb järgida Itaaliasse jäämisel ja MFI magistriõppes osalemisel.Allpool esitatud teave on mõeldud mitte-ELi kodanikele ja ELi kodanikele.

   Mitte-ELi kodanikud

   Enne Itaaliasse saabumist

   1. Üliõpilasviisa

   Viisa on luba, mis antakse mõne muu Euroopa Liidu mittekuuluva riigi kodanikele Itaalia Vabariigi territooriumile sisenemiseks.

   Milano Fashion Institute magistriõppes osalemiseks peavad potentsiaalsed üliõpilased, kes ei ole ELi kodanikud, omama üliõpilasviisa.See viisa on spetsiaalselt pühendatud üliõpilastele, kes osalevad kursusel ja jäävad Itaaliasse kauemaks kui 90 päevaks.

   Üliõpilasviisa tuleb taotleda Itaalia saatkonnas või Itaalia konsulaadis oma päritoluriigis või riigis, kus üliõpilane alaliselt elab, enne Itaaliasse lahkumist.

   Viisa taotlemiseks vajalike dokumentide väljaselgitamiseks ja teile lähima koha leidmiseks selle taotlemiseks võite klõpsata järgmisel lingil: http://vistoperitalia.esteri.it/home/en

   2. MFI Registreerimistunnistus

   Viisa taotlemise käigus peavad õpilased esitama oma sisseastumistunnistuse kohalikule Itaalia saatkonnale või konsulaadile.

   Milano Fashion Institute esitama abikõlblikele tulevastele õpilastele sisseastumistunnistuse 5 tööpäeva jooksul.Pärast Itaaliasse saabumist

   3. Elamisluba (permesso di soggiorno)

   Itaalia immigratsiooniseadus näeb ette, et ELi-välised kodanikud, kes kavatsevad Itaalias viibida kauem kui 3 kuud, peavad taotlema elamisluba 8 päeva jooksul pärast Itaaliasse saabumist.

   EL-i välised kodanikud peavad esitama elamisloa taotluse igasse postkontorisse, kus on Sportello Amico müügilett.Selleks saavad õpilased komplekti hankida otse postkontorist ja järgida juhiseid.Samuti palume esitada järgmised dokumendid: pass, MFI sisseastumistunnistus, koopia tervisekindlustuse kviitungist, 16,00 € tollimaksumärk (saate osta Tubakapoest, st.Tabacchi pood).Milano Fashion Institute soovitab siiski hoolikalt lugeda ja järgida komplektis olevaid juhiseid.

   Selle rakenduse maksumus, mis tuleb tasuda postkontorisse, on 30,00 €.Postkontorist antakse teile aeg (päev ja kellaaeg) Questura immigratsiooniametisse minekuks sõrmejälgede võtmiseks.Sellel kohtumisel tuleb teil kaasa võtta 4 identset passipilti ja originaaldokumendid, mille koopiad olid lisatud taotluskomplekti, sealhulgas kõik dokumendid, mis teie avalduses võivad puududa.

   4. Maksukohustuslase kood (stCodice fiscale)

   Kui üliõpilane on Itaaliasse saabunud, on vaja hankida codice fiscale, see on kordumatu maksukohustuslase kood, mida kasutatakse kõigis suhtluses Itaalia valitsusasutuste ja avaliku haldusega, aga ka muudel eesmärkidel (nt panga avamine). konto, korteri või toa üürilepingu sõlmimine, mobiiltelefoni lepingu sõlmimine jne).

   Taotlemine on lihtne ja tuleb esitada Agenzie delle Entrate kohalikus kontoris, näidates ette kehtiva passi või viibimisloa.

   Milanos saadaval olevad Agenzia delle Entrate kontorid, kuhu õpilased saavad viidata, asuvad järgmistes kohtades:

   Via dei Missaglia, 97.Tel: 02.893075;
   E-post: [email protected]
   Via Abetone, 10.Tel: 02.540011 või 02.54100729;
   E-post: [email protected]
   Via della Moscova, 2. Tel: 02.636791;
   E-post: [email protected]
   Via Ugo Bassi, 4°.Tel: 02.697161;
   E-post: [email protected]
   Via Leonardo Bistolfi, 5. Tel: 02.210491;
   E-post: [email protected]
   Piazzale Carlo Stuparich, 2. Tel: 02.330251;
   E-post: [email protected]

   ELi kodanikud koos Norra, Šveitsi, Liechtensteini ja Islandiga

   Euroopa Liidu kodanikud ning Norra, Šveitsi, Liechtensteini ja Islandi kodanikud, kes jäävad Itaaliasse kauemaks kui 90 kuuks, peavad registreeruma Milano linna omavalitsuse Ufficio Anagrafe'is (registriametis).

   Ufficio Anagrafe'is registreerumiseks on vaja järgmisi dokumente:

   - Pass või samaväärne dokument
   - Itaalia maksukohustuslase kood (Codice fiscale)
   - Korteri üürileping või selle korteri omaniku deklaratsioon, kus õpilane viibib, selle kohta, et üliõpilane on külaline. Registreerimine lõpetatakse pärast seda, kui Polizia Municipale (kohalik politsei) on külastanud aadressi kinnitada fakte.

   Täiendav kasulik teave

   Kui oled välistudeng, siis on võimalik arvelduskonto avada igas pangas või postkontoris.Itaalias arvelduskonto avamiseks on vaja järgmisi dokumente:

   - Maksukohustuslasena registreerimise number (Codice Fiscale)
   - Kehtiv pass või samaväärne dokument
   - Elamisluba (see dokument ei ole vajalik ELi, Islandi, Norra, Liechtensteini ja Šveitsi kodanikel).

   Stipendiumid ja rahastamine

   Millistele magistriõppekavadele on võimalik stipendiumi taotleda?

   Stipendiumid on 9 000 € (vabastus kolmanda ja neljanda osamakse tasumisest), mis on võrdne 50% magistriõppe väärtusest, ja on saadaval 2025. aasta moesuuna magistriõppes: Bränd ja tootejuhtimine; Brändi ja ärijuhtimine; Brändi- ja kommunikatsioonijuhtimine; Brändi- ja luksusjuhtimine: moedisain ja -juhtimine.

   Kuidas see töötab?

   Stipendiumide määramine toimub enne kursuse algust, arvestades nii sissetulekute kui teenete kriteeriume, akadeemilise komisjoni poolt. Magistriõppesse vastuvõtmine ei sõltu mis tahes stipendiumi andmisest.

   Kuidas kandideerida?

   Stipendiumitaotluse vorm sisaldub "Taotlusvormis" ja seda saab täita sellelt saidilt lehe "Taotlemine" all. Kui olete taotlusvormi esitanud, otsustab akadeemiline komisjon perioodiliste hindamissessioonide käigus võimaliku omistamise, teatades tulemusest kursuse alguseks. Lisateabe saamiseks lugege palun mooduli reegleid. Kellele on stipendiumid suunatud?

   Stipendiumid on suunatud nii Itaalia kodanikele kui ka välismaalastele, kes soovivad osaleda Milan Fashion Institute'i meistridel.

   Kell, kuhu taotleda?

   Avaldus stipendiumi saamiseks tuleb esitada 30. novembriks 2024.

   Asukohad

   • Milan

    Milano Fashion Institute via Durando, 38, 20158, Milan

   Küsimused