Keystone logo
Mary Immaculate College

Mary Immaculate College

Mary Immaculate College

Sissejuhatus

Mary Immaculate College , asutatud 1898. aastal, on ülikoolitasemel hariduse ja vabade kunstide kolledž, akadeemiliselt seotud Limericki ülikooliga. Kolledž on mitme ülikoolilinnakuga asutus, kus on üle 5000 üliõpilase, kes on õppinud põhi- ja põhikoolijärgse hariduse, vabade kunstide ning väikelaste hoolduse ja hariduse bakalaureuseõppes ning mitmetes kraadiõppeprogrammides diplomil, MA ja doktorikraad.

Sihtasutus ja püsiv visioon

Kui Mary Immaculate College aluskivi 1899. aastal pandi, kavatseti luua katoliku rahvusliku koolisüsteemi jaoks naisõpetajate erialasele koolitusele pühendunud asutus. Tänapäeval, mil kolledžis on registreerunud ligi 5000 noort meest ja naist ning kes osalevad paljudes akadeemilistes MIC programmides, võtab MIC jätkuvalt aluseks Catherine McAuley rajatud visiooni, kes lõi katoliiklikud halastajaõed kui ühiskonna kõige marginaliseeritumate meistrid. veendumusega, et haridus on elukvaliteedi jaoks hädavajalik, millele kõigil inimestel peaks olema õigus. Need püsivad väärtused on endiselt kinnitatud kolledži missiooniaruandes, kui Maarjamaine juhib 21. sajandil uut kurssi.

Missiooni kirjeldus

Mary Immaculate College , Limerick, asutatud 1898. aastal, on kolmanda taseme katoliku haridus- ja vabade kunstide kolledž.

Kolledži kogukond edendab tipptasemel õpet, õppimist ja teadustööd nii bakalaureuse kui ka kraadiõppe tasemel. Selle eesmärk on edendada õpilaste intellektuaalset, vaimset, isiklikku ja ametialast arengut toetavas ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, mis tagab personali ja üliõpilaste intellektuaalse vabaduse.

Eelkõige soovib kolledž edendada oma üliõpilastes õiglust ja kaastunnet teiste teenimisel ning avatust igaühe usulistele traditsioonidele ja väärtustele.

Kolledž edendab identiteeditunnet, mida rikastab teadlikkus oma katoliiklikest traditsioonidest, Iirimaa kultuuridest, keeltest ja traditsioonidest ning erilisest pühendumisest iiri keelele.

Mary Immaculate College austab kultuurilist mitmekesisust. Selle eesmärk on edendada ühiskonnas võrdsust ja luua keskkond, kus kõigil on vabadus ja võimalus oma täielik potentsiaal ära kasutada.

Meie nägemus

MIC arengusuundadele ja tempole kolledži ajaloo viimasel perioodil, hinnati hästi meie olulist positsiooni Iiri kõrgharidussüsteemis ning mõistes hästi võimalusi meie strateegilise arengu edasiseks edendamiseks põhiülesanne on meie visioon institutsiooni kohta aastal 2023 järgmine:

  • MIC on katoliku intellektuaalse traditsiooni järgi ambitsioonikas ülikoolitasemel asutus, mis pakub ainulaadset õpikogemust ideaalses õhkkonnas kõrghariduses osalemiseks. Ta tegeleb aktiivselt teadusuuringutega, mis teavitavad oma õppetööd otseselt ja panustavad suuresti akadeemiasse. Kolledž on väljapoole suunatud, tugevdatud rahvusvaheliste sidemetega ja see on ressurss, mis on sihipäraselt asetatud ühiskondliku ühiskonna keskmesse. See on aktiivne ja innovaatiline panustav partner ECONO MIC , sotsiaalse ja kultuurilise arengu osas nii ümbritsevas ümbruses kui ka Iiri laiemas haridusmaastikus, aidates eelkõige kõrgharidussüsteemis säilitada elutähtsat koostöövaimu.
  • College püüab pakkuda oma õpilastele vahendid õitsev elu läbi parima kvaliteediga acade MIC seotust ümardatud ja terviklikku kontekstis osalemist.
  • Kolledž kutsub oma õpikogukonda üles muutma tegevust laiemas maailmas, pidades silmas saadud kohustust ergutada jõupingutusi sotsiaalse õigluse edendamiseks ja kõige tõrjutumate inimeste võrdõiguslikkuse edendamiseks.

Asukohad

  • Limerick

    Mary Immaculate College, South Circular Road, , Limerick

    Programmid

    Küsimused