Keystone logo
Midland University

Midland University

Midland University

Sissejuhatus

1883. aastal asutatud Midland University on vabade kunstide kolledž, mis pakub asjakohaseid võimalusi rohkem kui 30 akadeemilises piirkonnas, neljal kraadiõppeprogrammil ja mitmesugustel erialastel õppeprogrammidel üliõpilastele nii Fremonti kui Omaha asukohtades. Hiljuti kõrghariduse kroonika tunnustas riigi 9. kõige kiiremini areneva eraõigusliku mittetulundusliku küpsustunnistusega õppeasutusena ning läheneb vabade kunstide haridusele kaasaegselt. Meie innovaatiline lähenemisviis töötades turult tagasi annab õpilastele asjakohased oskused eesmärgiga maailmas juhtida.

Midland University üliõpilased saavad oma nõustajatelt isiklikku tähelepanu ja praktilisi kogemusi oma erialal, rääkimata töö ja kraadiõppe eelistest. Midland edendab tipptaset enam kui 30 peamise ettevõtte ja eelprofessionaalsete programmide kaudu ning tal on maine haridus-, äri-, õendus- ja meditsiiniteaduste ning inimtegevuse juhina.

Midlandi 4-aastane koolilõpugarantii tagab, et põhinõuetele vastavad õpilased lõpetavad kooli nelja aasta jooksul. Kui te ei lõpeta meie nelja-aastast plaani, maksame 100% teie õppemaksust, kuni te selle lõpetate. Kuidas me seda teeme? Meie innovaatilises 4-aastase kooli lõpetamise keskuses on meil terve meeskond professionaalseid nõustajaid, kes on pühendunud teile edu saavutamisele.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Fremont

    North Clarkson Street,900, 68025, Fremont

    Küsimused