Keystone logo
Milwaukee School of Engineering MSOE

Milwaukee School of Engineering MSOE

Milwaukee School of Engineering MSOE

Sissejuhatus

Milwaukee insenerikool on eraõiguslik mittetulunduslik ülikool, mis pakub bakalaureuse- ja magistrikraadi inseneri-, äri-, matemaatika- ja õendusalal. MSOE-st leiate hooliva üliõpilaste ja õppejõudude kogukonna. Koos oleme pühendunud akadeemilise programmeerimise ja teadustöö ning personaalse teenuse, juhendamise ja juhendamise kõrgema taseme edendamisele.

MSOE-st leiate unistajaid, mõtlejaid, tegijaid ja tegijaid. See on valitud ülikool neile, kes otsivad eksperimentaalsete õppijate kogukonda, mis on suunatud tänapäeva ja homse keeruliste probleemide lahendamisele. MSOE teaduskond on üliõpilastele suunatud eksperdid, kes toovad klassiruumi reaalse kogemuse. Selline lähenemine õppimisele muudab meie õpilased valmis juba praegu ja ka tulevikuks. Partnerlus äri- ja valdkonnajuhtidega võimaldab õpilastel õppida koos professionaalsete juhendajatega. Kutsume oma õpilasi üles minema kaugemale sellest, mis on võimalik.

USA kõrgel kohal olev inseneriülikool keskendub MSOE laborikogemustele ja karjääripraktikale. MSOE kutsub õpilasi mõtlema raamidest välja ja rakendama probleemide lahendamisel praktilist lähenemist.

MSOE õpilased on töökad, loovad ja neil on soov rohkem teada saada. Meie lähedane vaid 3000 õpilasega kogukond annab võimaluse töötada koos klassikaaslaste ja õppejõududega ning võimaldab õpilastel tuua praktilisi teadmisi klassiruumi. Üldiselt on MSOE valitud ülikool üliõpilastele, kes soovivad oma kirgi jätkata ja standardit vaidlustada. MSOE seab juhtide ettevalmistamise standardid 21. sajandi erinevate tehniliste väljakutsete lahendamiseks.

Miks valida MSOE?

See pole teie keskmine Ameerika ülikool. Seal istub meie DNA-s püsiv soov rohkem teada saada. Seal, kus üliõpilased ja õppejõud teevad koostööd, et luua mõju kaugemale Milwaukee linnast ja Michigani järve kaldast. Ja kus õpilased on valmis oma kirgi, visaduse ja vastupidavuse abil keerukaid probleeme lahendama.

Ekspertprofessorite isiklik tähelepanu

Ära oota hiiglaslikke loengusaalisid ega õpetajaabisid (meil pole ühtegi). Selle asemel õpetavad kogenud professorid - keskmiselt seitsmeaastase tööstuskogemusega - igas klassis ja laboris. Kui keskmiselt on klassis vaid 20 õpilast ja laboris on 11 õpilast, saate palju isiklikku tähelepanu.

Rohkem oma raha eest

Rahvusvahelised üliõpilased saavad sageli MSOE stipendiume. Kuid maksumus on ainult osa võrrandist. MSOE pakub ka tohutut väärtust. Mõelge vaid mõnele meie paremusjärjestusele:

 • Parima hinna ja kvaliteedi suhtega kolledžid
 • Parim pauk Buckile
 • Parimad kolledžid teie raha eest

Lisaks võimaldavad meie kümnenädalased kvartalid teil sobida rohkematesse klassidesse, mis tähendab, et saate vaid nelja aasta pärast parema hariduse.

Reaalse maailma kogemus

Enamik ülikoole räägib praktilisest tööst, kuid vähesed suudavad kokku leppida sadade tundide laborikogemusega, mille saate MSOE üliõpilasena. Tegelikult on meie ülikoolilinnakus rohkem laboreid kui klassiruume - ja need on kõik üliõpilastele kättesaadavad.

Nelja-aastane lõpetamistagatis

MSOE on üks vähestest Ameerika Ühendriikide ülikoolidest, mis tagab, et lõpetate nelja aasta pärast, kui alustate ja püsite erialal õigel kursil, mis säästab teie aega ja raha.

Asukoht, Asukoht, Asukoht

Uustulnukad on sageli üllatunud kõigest, mida Milwaukee pakub. Miloaukee ühes põnevamas ja ohutumas piirkonnas asub MSOE jalutuskäigu kaugusel kesklinna praktikakohtadest, restoranidest, kohvikutest, kauplustest, spordi- ja kontserdiareenidest, festivalidest ning kaunist Michigani järvest. Lisaks oleme Chicagost vaid 90-minutilise rongisõidu kaugusel.

Koht sobivaks

Meie väiksem suurus - veidi alla 3000 õpilase - aitab teil end koduselt tunda. Ja enam kui 100 üliõpilasorganisatsiooni (sealhulgas Rahvusvaheline Üliõpilasliit) ning klubi- ja klubidevaheliste spordialade kaudu on teil palju võimalusi suhelda uute mõttekaaslastega.

Missioon, visioon ja väärtused

Meie missioon inspireerib meid.

MSOE on valitud ülikool neile, kes otsivad kaasavat kogemusõppijate kogukonda, mis on suunatud tänapäeva ja homse keeruliste probleemide lahendamisele.

Meie visioon kutsub meid välja.

MSOE seab juhtide ettevalmistamise standardid 21. sajandi erinevate tehniliste väljakutsete lahendamiseks.

Meie väärtused ühendavad meid.

Meie ülikoolilinnakukultuuri keskmes on kuus väärtust:

 • Koostöö - me hindame piiriülest koostööd.
 • Tipptase - me hindame tipptaseme tagaajamist ja saavutamist.
 • Kaasamine - me hindame autentset suhtlemist erinevate inimeste, veendumuste ja ideedega.
 • Innovatsioon - me hindame loovust ja uusi ideid elukestva teeninduse, avastamise ja kasvu jaoks.
 • Ausus - me hindame õigesti usaldusväärsel viisil tegemist.
 • Järelevalve - hindame oma ressursside vastutustundlikku kasutamist.

Kuidas me õpetame

Hiiglaslikud loengusaalid võivad töötada ka teiste kolledžite jaoks, kuid see pole MSOE stiil. Selle leiate hoopis.

Õppimine tegemisel

On põhjust, miks meil on rohkem laboreid kui klassiruume. Oleme alati uskunud, et õpilased õpivad kõige paremini (ja neil on lõbusam), määrides oma käed ja rakendades teooriat praktikas. MSOE üliõpilased veedavad sadu tunde meie valdkonna standardlaborites ja see praktiline praktiline kogemus annab teile kindla eelise töökohal.

Sügavad ühendused professorite ja üliõpilaste vahel

Teie keskmine klass on 20 õpilast ja teie keskmine labor hõlmab ainult 11 õpilast. See intiimne õpikeskkond võimaldab teie professoritel teid tõeliselt tundma õppida. Eeldage, et mentoriteks ja võib-olla elukestvateks sidemeteks saavad rohkem kui mõned.

Kohene keelekümblus majori juurde

Oma kire uurimiseks ei pea te ootama. Sukeldute oma põhispetsiifiliste klasside esmakursuslasse, mis annab teile praktikakohtade ja oma karjääri edumaa.

Sulge tööstuse integreerimine

MSOE on usaldusväärne partner juhtivatel Wisconsini ettevõtetel, sealhulgas Harley-Davidson, Kohler, Snap-on jt. Teeme koostööd tööstuse uusimate uuringute ja uuenduste kallal ning 260+ parimat ettevõtet tulevad värbama meie üliõpilasi praktikale ja töökohtadele MSOE iga-aastasel karjäärimessil.

Reaalmaailma õppimine

MSOE-s esitame esimesel päeval väljakutse oma õpilastele, kellel on kõrge väärtusega akadeemiline kogemus. Koos väljakutsega tuleb kasv. Õpilased tegelevad reaalsete probleemidega kõrvuti õppejõududega, kes on oma valdkonnas tõestatud juhid. Lõpetajad on oma esimesel tööpäeval valmis keerukaid probleeme lahendama, sest nad on neid lahendanud juba esimesest päevast MSOE-s.

Ülikooli teadlaste autasustamise programm

Üliõpilastele, kes soovivad suuremat väljakutset, julgustab MSOE kiitusega õppekava iseseisvat ja koostööl põhinevat õppimist läbi projektitöö, erialaste esitluste ja suhtluse piirkondlike juhtidega.

MSOE ülikoolilinnak

Milwaukee kesklinnas asuv MSOE ülikoolilinnak asub elavas ja turvalises linnakeskkonnas.

Meie 22 aakri suurune ülikoolilinnak asub Milwaukee kesklinna südames turvalises ja elavas idalinna piirkonnas. MSOE tudengid asuvad vaid mõne kvartali kaugusel kaunist Michigani järvest, teatrirajoonist, muuseumidest, spordi- ja muusikakeskustest, parkidest ja ostlemisest, nautides kogu linna põnevust ja võimalusi lähedase kogukonnatundega.

Ülikoolilinnast jalutuskäigu kaugusel leiate:

 • 30 hooajalist festivali
 • 17 muuseumi
 • 25 teatrit
 • 100 miili rajad kõndimiseks, jalgrattasõiduks ja jalgrattaga sõitmiseks

Mõeldes edasi? Milwaukee on tööstuse, tervishoiu ja ettevõtluse juhtide keskus - seega on praktika ja tulevased karjäärivõimalused alati käeulatuses.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Milwaukee

  1025 North Broadway Milwaukee WI 53202-3109, , Milwaukee

Küsimused