Keystone logo
© Carrianna Field
MindMetriks

MindMetriks

MindMetriks

Sissejuhatus

MindMetriks - Ladina-Ameerika MindMetriks juhid

Neuromarketiteenused, strateegiline nõustamine, neuro värbamine, NeuroShopper, silmajälgijate müük ja rent, GSR, EEG ja näo kodeerimine.

 • Neuro Services nõustamine innovatsiooni, turunduse juhtimise, müügijuhtimise ja inimtalendi alal.
 • Brändide, kontseptsioonide, kampaaniate, toodete, pakendamise, sensoorse turunduse teaduslik hindamine.
 • Neuromarketingi, ergonoomia, psühholoogia laborid. Silmade jälgijad, EEG, näo kodeerimine, galvaaniline reageerimine.
 • Neuroteadusteenused inimese talendi valimise ja arendamise protsesside jaoks.
 • Hindame teie ostjat teaduslikult ja teie toote toimivust müügikohtades.
 • Tööstuste spetsialiseerunud magistrandid ja kursused neuromarketingi ja neuro müügi jaoks.

geralt / Pixabay

internet, cyber, network

Teaduslik ja eetiline tugi

MindMetriks on neuromarketingi teaduse liige

NMSBA asub Hollandis ja on Neuromarketingi maailmas kõige olulisem ühing.

MindMetriks on ainus NMSBA poolt Colombias akrediteeritud ettevõte .

Meie asutaja ja praegune tegevjuht Luis Fernando Rico Navas on kirjutanud neuroturundusartikleid selliste ajakirjade jaoks nagu INSighs Magazine , ainus NMSBA ajakiri, mis on pühendatud Consumer Neuroscience'ile, ja Cambridge Marketing Review, Cambridge'i ülikooli turundusele spetsialiseerunud ajakiri. Ühendkuningriik

Tõestatud kogemus
MindMetriks arvudes:

122381_Mindmetriks01.jpg

Spetsialistid
Meie meeskond:

MindMetriks on üks MindMetriks pioneeriettevõtteid Colombias ja Ladina-Ameerikas ning üks juhtivaid konsultatsiooni- ja jaotusettevõtteid Neuro ja Scientific Bio Technology Kolumbia, Mehhiko, Peruu, Guatemala, Costa Rica peamiste ülikoolide neuroteaduste laborites. Muu hulgas Tšiili ja Argentiina.

MindMetriks on Colombias, Ladina-Ameerikas ja Euroopas konsultantide meeskond , kes on spetsialiseerunud erinevatele strateegilistele erialadele, mis toetavad ja loovad kasutajatele ja tarbijatele tehtud biomeetriliste mõõtmiste analüüsist kõrge lisandväärtusega ettepanekuid.

Meie konsultantide meeskonnas on rohkem kui 20-aastase otsese töökogemusega töötajaid strateegilistel ametikohtadel sellistes ettevõtetes nagu Procter

Oleme osalenud innovatsiooniplaanide ja uute ettevõtete arendusprotsessides Euroopas selliste ettevõtete jaoks nagu Osram (valgustussektori juht), Panasonic ja Trend, selleks ainulaadsete ja keskendunud töötubade kaudu.

Meie meeskond integreerib selliseid teaduse valdkondi nagu neuroteadus, psühholoogia, biotehnoloogia, MBA, magistrid strateegilises äridisainis, strateegilise turunduse spetsialistid, piirangute teooria (TOC), väärtusahelate kujundamine innovatsiooni jaoks.

Lõpuks on meil kogemus olla rahvusvaheliste konsultantide ja esinejatena sellistel teemadel nagu strateegia, innovatsioon, neuromarketing ja neuro lojaalsus, samuti osaleda erialaprogrammide akadeemias ja MBAs Colombias.

Globaalne visioon
Meie operatsioon maailmas

MindMetriks pakub neuromarketiteenuseid Colombias kogu Ladina-Ameerikas ja Ühendkuningriigis kogu Euroopas.

Tänu klientide ja turu dünaamikale on meil igas riigis, kus me tegutseme, liitlasi, saades seeläbi iga riigi kohalikke teadmisi , mida ühendame kõige keerukamate Neuro teadusuuringute tehnikatega kogu maailmas. Kogemused piirkonna riikides: Mehhikos, Guatemalas, Costa Ricas, Panamas, Colombias, Nicaraguas, Salvadoris, Ecuadoris, Peruus, Tšiilis ja Argentiinas

Meie metoodiline tugevus võimaldab meil oma piirkonna klientidele korraldada homoloogseid uuringuid.

Mis meid liigutab
Uskumused ja väärtused MindMetriks :

MindMetriks usume ja väärtustame:

  1. Erinevate erialade integreerimine ja kogemus: me teame ja väärtustame panust, mille iga konsultant annab oma eriala kaudu: antropoloogid, psühholoogid, matemaatikud, teadlased jne.
  2. Austus meie klientide ja osalejate vastu: eetika koos osalejate ja meie klientidega on alati meie ärist kõrgem.
  3. Tahked protsessid ja metoodikad: arendame parimaid neuroteaduslikke metoodikaid, et integreerida need tuntud traditsiooniliste uurimismetoodikatega.
  4. Lahendused, mitte aruanded: lisaks aruandele leiate alati lahendusi, mida saaksite hinnata. Saadame teie protsessidega kuni 6 kuud pärast hindamist.
  5. Parim teadustehnoloogia: otsime alati parimat teadustehnoloogiat, et pakkuda see oma klientidele.
  6. Koostöö: arendame koostöösidemeid oma klientide, partnerite, konkurentide ja ühingutega, et parandada Neuroturunduses kasutatava neuroteaduste taset Colombias ja kogu maailmas.

Asukohad

 • Madrid

  Madrid, Spain, , Madrid

Programmid

  Küsimused