Keystone logo
Ming Chuan University

Ming Chuan University

Ming Chuan University

Sissejuhatus

Taiwanis asuvas rahvusvahelises ülikoolis tervitab MCU õpilasi üle kogu maailma. MCU pakub ainulaadset maailmaklassi hariduspraktikat, olenemata sellest, kas olete huvitatud kommunikatsiooni-, disaini-, juhtimis-, tehnoloogia-, keele-, õigus- või turismikursuse omandamisest. Siinkohal me usume loovate ja innovaatiliste ülemaailmsete kodanike loomisse, kes on valmis tulevaseks maailmas juhtpositsiooniks saama.

81770_MCUCampus.jpg

MCU missioon

Ming Chuan University uhkus "Ühe põhikontseptsiooni kolm eesmärki väljendav missioon" on uhke, pakkudes hariduskeskkonda, kus osalevad kõik vanemliku hoolitsuse, toetuse ja juhendamisega õpilased. Ming Chuan University , mis on terviklik kõrgharidusasutus, püüab tipptasemel õpetada ja õppida teooriapõhise, rakendustepõhise hariduse kaudu, et valmistada õppijaid ette professionaalsust, meeskonnavaimu ja laialdasi maailmavaateid rahvusvaheliseks muutumiseks.

Teooriapõhine ja rakendusele orienteeritud haridus

Meie hariduspõhimõte nõuab teoreetilisi ja rakenduslikule haridusele vastavat haridust, mis koordineerib professionaalseid kursusi, kommunikatsioonikursuseid (nelja-aastased inglise keele kursused ja kolmeaastased infotehnoloogia kursused) ja üldharidust, et tagada, et kõik meie lõpetajad saaksid teoreetilisi, rakendustepõhine haridus. Me rakendame terviklikku haridust, et õpetada õpilaste harjumusi seminaride, lõputööde, lõpetaja projekteerimise, range distsipliini ja hoolika õpetamise kaudu. Meie lõpetajad konkureerivad hästi oma eakaaslastega nii edasise hariduse kui ka tööhõive määraga.

Suurepärane võistlusvõime

Ming Chuan University on 11 kooli: juhtimine, kommunikatsioon, õigus, disain, rakenduskeele, infotehnoloogia, turism, sotsiaalteadused, tervishoiutehnoloogia, finantstehnoloogia ja rahvusvaheline kolledž. Kooskõlas globaliseerumise ja teadmistepõhise majanduse kiirete arengutega pakuvad meie koolid mitte ainult doktorikraadiga õppejõudude palkamist, vaid suunavad ka nende õpetamist ja teadustööd ülikooli interdistsiplinaarse integreerimise, pideva arengu, konkurentsivõime ja ühiskonna nõudlusega. Selle eesmärgi saavutamiseks peavad kõik kõrgkoolid ja osakonnad edendama oma erialaseid funktsioone ja konkurentsieeliseid, edendama õpetamise, teadustöö ja teenuste kvaliteeti ning tõhustama õpilaste pädevust õppejõudude hindamise ja regulaarse õpetamise hindamise punktide hindamise kaudu.

Täielik e-õppe keskkond

Selles 21. sajandi infotehnoloogia vanuses peavad õpilased leidma võimaluse otsida, analüüsida, töödelda ja integreerida teavet. Tänu võrgutehnoloogia rakendustele õpikeskkonnas on vastav tehnoloogia aegunud. Ülemaailmse teabevõrgu kaudu õpetamise tulemus on suurepärane ja see on ülikooli peamiseks arenguks.

Meie mitmekultuurilise õpetamise ja õppimise soodustamiseks on meie ülikool loonud täieliku e-õppe keskkonda. Laienemine Network University võimaldab õpilastel õppida ilma ruumi ja aja piiranguteta. Õpilased võivad oma õpitulemuste tutvustamiseks veebipõhiseid õppematerjale korrata. Võrguõpetus võimaldab õpilastel õppida ilma aja- ja ruumikohandatud õppejõudude ja üliõpilaste vahelist suhtlemist, mis on traditsioonilise õpetamise režiimi tohutu väljakutse.

Võrgustike ja kõrgtehnoloogilise õpetuse toetuseks oleme varustanud kõik klassiruumid mõlemas ülikoolilinnakus e-klassidega. Jätkame veebis kursuste arendamist õpilastele, et edendada õpetamise, teadustöö, teeninduse ja õpilaste konkurentsivõime kvaliteeti.

Haridusfilosoofiad

Ming Chuan University loodi asutaja Pao haridusfilosoofia all, sealhulgas:

 1. Kõigile vanemliku hoolitsuse, toetuse ja juhendamisega õpilastele käimine

 1. Ranget distsipliini ja hoolikat õpetamist

 1. Ergutavad pingutamist õpetamisel

 1. Teooria vastavusse viimine õppekogemusega

 1. Rõhutades nii humanitaarteadusi kui ka tehnoloogiat

Ülikooli eesmärgiks on praktilise hariduse läbiviimine, julgustades üliõpilasi praktikat ja teooriat integreerima, et nad saaksid kohe pärast lõpetamist tööle asuda. Suureneva globaliseerumise ja ülemaailmse Hiina palaviku valguses üritab ülikool ette valmistada üliõpilasi maailmakonkurentsi silmas pidades, integreerides selle Hiina institutsiooni ja välismaiste ülikoolide partnerite haridus teooriaid. Edasise hariduse omandamise õppimise kõrval püüab Ming Chuan paremini harida oma õpilasi haridusfilosoofia all: ülemaailmsete teadmiste lokaliseerimine ja kohalike teadmiste juurutamine maailmas.

Lõpp-eesmärgi saavutamiseks, mis peaks kujunema väljapaistvaks rahvusvahelisteks ülikoolideks, teeb ülikool kõik endast oleneva, et edendada oma kvaliteetset haridust ja pühenduda õpetamise ja teadustegevuse rahvusvahelise tipptaseme saavutamisele.

81688_AmericanCampus.jpg

Haridusalased eesmärgid

Rahvusvahelistumine

Rahvusvahelise õpikeskkonna loomine teaduskonna ja üliõpilaste maailmavaadete laiendamiseks; rahvusvaheliste sertifikaatide edendamine; hoides kursis kogu maailma haridusega.

Rahvusvaheline hariduse ja kaubanduse osakond ja rahvusvaheline kolleegium on teinud rahvusvahelistumise eesmärgi suunas edusamme. Taiwani ülikoolide välismaalastest üliõpilaste arv on ülikool piisavalt tõendanud oma jõupingutusi kõrghariduse rahvusvahelistumise edendamisel ja inglise keele õpikeskkonna loomiseks.

Professionaalsus

Rõhk tööstuse ja akadeemiliste ringkondade koostöös, et tugevdada teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi; keskenduda tööalasele kogemusele koos akadeemiliste püüdlustega, et pakkuda mitmekülgseid haridus- ja elukestva õppe võimalusi.

Vastuseks akadeemilise progressi kasvavatele vajadustele on ülikool teinud märkimisväärseid edusamme ressursside jagamise ja selle talentjuhtimissüsteemi hõlbustamisel. Viimased saavutused hõlmavad e-klassi teenuseid ja e-portfelli süsteemi üliõpilastele ja õppejõududele.

Tippkvaliteet

Kindlaksmääratud ranget haridusliku juhendamise põhimõtete rakendamine õppijate vastutustunde ja meeskonnavaimu hoidmiseks; õpetamise, õppimise, uurimise ja teenistuse tipptaseme saavutamine.

Ming Chuan University on tunnustanud oma kvaliteetset haridust. 2009. aastal pälvis ülikool Taiwani kõrghariduse hindamise ja hindamise nõukogu (HEEACT) osakondade akrediteeringute seas Põhja-Taiwanis asuvate kolleegiumide ja ülikoolide tippklassi. Lisaks sellele on ülikool järjestikustel aastatel pälvinud MOE "Eesmärgiks õpetamise tipptaseme" subsiidiumi.

81771_TaoyuanCampus.jpg

Asukohad

 • Saginaw

  Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw, MI 48710, Saginaw

 • Taipei

  250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5, 111, Taipei

  • Taoyuan

   5 De Ming Rd., Gui Shan District, 333, Taoyuan

   • Taipei

    3F-8F, No.130, Jihe Rd., 111, Taipei

    • Jinsha Township

     105 De Ming Rd, 890, Jinsha Township

     Küsimused