Keystone logo
Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Sissejuhatus

Kunsti- ja humanitaarteaduste kolledžis asuvad kunst, kommunikatsioon, inglise keel, humanitaarteadused, massimeedia, muusika, interdistsiplinaarsed uuringud, filosoofia, teater ja tants ning maailma keeled ja kultuurid.

Kui tööandjatel palutakse kirjeldada oma ideaalset töökandidaati, näitavad hiljutised uuringud ja uuringud, et nad kirjeldavad eranditult vabade kunstide eriala lõpetajaid. Tööandjad hindavad kõrgkooli lõpetajaid, kes on paindlikud ja kohanevad 21. sajandi töökohale omaste pidevate muutustega. Nad hindavad lõpetajaid, kes mõistavad eetilist käitumist ja kes suudavad probleemide lahendamiseks kasutada loovust ja kriitilist mõtlemist. Nad hindavad lõpetajaid, kes on suurepärased suhtlejad.

Kunsti- ja humanitaarteaduste kolledži andekas teaduskond pakub üldhariduskursuste kaudu selliseid põhiteadmisi igale ülikooli lõpetajale. Oluline on see, et kolledžis elab ka üle 70 bakalaureuse- ja magistrikraadi ning tunnistuste programmi. Igal aastal teenivad sajad üliõpilased meie programmidest kraadi ja kolivad töökohale mitmesuguste karjääridega.

Asukohad

  • Mankato

    Mankato, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused