Keystone logo
Mississippi College

Mississippi College

Mississippi College

Sissejuhatus

Mississippi College, liitunud Mississippi Baptist konventsiooni, on eraõiguslik koostöö hariduse, Christian ülikooli vabade kunstide ja teaduste. Nagu vanim kõrgkool Mississippi, MC on pikk ajalugu pühendumust akadeemilist ja põhjus Kristus.

Meie visioon

Meie visioon on olla tuntud ülikooli tunnustatud akadeemilise kvaliteedi ja pühendumist põhjus Kristus.

Meie ajalugu

Mississippi College asutati 1826 ja on vanim kõrgkool seisundis Mississippi.

Miks MC?

RAHA Magazine hiljuti järjestatud MC # 12 oma nimekirja "20 Parim Private Colleges Merit Aid" Mississippi College on riigi suurim eraülikool üle 5000 õpilase. Aastal 1831, MC sai esimene coeducational kolledži USA andma määral naist. Mississippi College on odavam kui arvate meie madalama õppemaksu ja helde stipendiumi programmi. MC auhindu umbes $ 53.000.000 stipendiumi ja rahalise abi igal aastal. MC pakub üle 80 bakalaureuse-, mis on rohkem kui 15 magistriõppekavade, esimese klassi õiguse kooli, arsti assistent programm ja rohkem. 16: 1 üliõpilane teaduskonna suhe. Leiad, et kraadi Mississippi College omab kaalu tööandjate ja saab hüppelauaks teil kõikjal soovite minna. MC õpilased vastuvõtmise meditsiinikooli juures üle kahe riigi keskmisest. Ligi 100% of Nursing lõpetajate tööd leida kolme kuu jooksul pärast lõpetamist. Rahvusvaheline Misjonitoimkond auastmed MC top 10 kooli, kust misjonärid lõpetaja ja on all ametisse. MC õpilased vabatahtlikuna rohkem kui 30000 tundi aastas.

Meie üliõpilaskonna suuruse, odav käimist ning tugev akadeemiline maine, MC on haruldane leida vallas Christian kõrgharidus. Meie eesmärk on tõmmata Kristuse iga aspekti meie kultuuri - klassiruumis, kogu campus elu ja südametes meie õpilastele.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Jackson

    200 S Capitol St, Clinton, MS 39058

Küsimused