Keystone logo
Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Sissejuhatus

Tere tulemast Metsavarade Kolledži veebisaidile. Mul on nii hea meel, et olete kasutanud seda võimalust, et vaadata ringi ja avastada põnevaid õppe-, uurimis- ja teenindusprogramme, mida metsaressursside kolledž pakub.

Kui see on teie esimene visiit, lubage mul tutvustada teid metsavarude kolledžiga. Alates 1954. aastast oleme lõpetanud üle 4200 metsanduse, metsasaaduste, eluslooduse, kalanduse ja vesiviljeluse eriala üliõpilase. Need üliõpilased - meie vilistlased - töötavad nüüd riigi- ja föderaalametite juhtivatel kohtadel, metsatoodete ettevõtete tegevjuhtidel, erakonsultantidel ja ettevõtjatel. Metsaressursside kolledž on ainus riiklikult akrediteeritud haridusprogramm tulevaste loodusvarade juhtide harimiseks ja arendamiseks.

Kolledž on pühendunud meie õpilaste professionaalse ja intellektuaalse arengu edendamisele. Oleme tõeliselt akadeemiline kogukond, kes on integreeritud programmide kaudu pühendunud metsa ja muude loodusvarade säilitamisele ja kasutamisele.

Metsaressursside kolledž hõlmab metsanduse osakondi; elusloodus, kalandus ja vesiviljelus; säästvad biotooted. Pakume nelja peamisele erialale neljateistkümne variandi ja sadade karjääridega. Kolledži uurimisüksus on metsa- ja metsloomade uurimiskeskus ning teeme tihedat koostööd Mississippi põllumajandus- ja metsanduskatsejaamaga. Kolledži teavitustegevus on MSU laiendusteenus.

Paljud meie programmid on akrediteeritud vastavate agentuuride poolt ning pakume kvalifitseeritud üliõpilastele arvukalt stipendiume ja osalise tööajaga töökohti.

Kolledži missioon on edendada, toetada ja võimaldada metsa ja muude loodusvarade majandamist, säilitamist ja kasutamist, et tuua kasu Mississippi, Nationi ja kogu maailma huvigruppidele. Palun leidke hetk, et vaadata üle kogu kolledži visioon.

Loodan, et teile meeldib teie külastus. Meil on palju põnevaid programme, spetsiaalne õppejõud, tipptasemel rajatised ja palju muud. Kui saan abi olla, võtke minuga kindlasti ühendust.

Wes Burger

Ajutine dekaan

Asukohad

  • Mississippi State

    75 B. S. Hood Road, 39762, Mississippi State

    Programmid

      Küsimused