Keystone logo
Missouri State University Master of Health Administration
Missouri State University

Master of Health Administration

0 Years

Request teaching languages

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Master of Health Administration

Meie programm valmistab teid karjääri tervishoiu juhtimine ja haldamine. Tegevjuht tervishoiu organisatsioonide tänapäeva dünaamiline ja keeruline keskkond on keeruline elukutse ja kvalifitseeritud juhid on vaja viia organisatsioonide pakkuda kvaliteetset patsiendi ravi kõige kulutõhusalt. Meie programm on varustada teid täita neid kriitiline juhtkond väljakutseid tervishoiu valdkonnas. Master of Health Administration annab paindlikkuse töötavad spetsialistid. Master of Health Administration kraadi pakutakse kommenteeritud stiilis formaadis, mis on mõeldud töötavad spetsialistid, kes soovivad saavutada juhtivatel kohtadel tervishoiu valdkonnas. Täidesaatva stiilis formaat sisaldab kombinatsiooni segatud / on-line kursused koos traditsioonilise istuma kursustel õhtuti.

Miks magistrikraadi tervishoiu administreerimisele?

 • MHA kraadi keskendub arengule äri juhtimise oskusi ja teadmisi konkreetse tervishoiu valdkonnas
 • Kursuste keskendunud tervishoiu poliitika, keskne valdkond tervishoiutöötajate
 • Klassid koosnevad muud tervishoiutöötajad ja hõlbustavad õppejõud, kellel on ulatuslikud kogemused tervishoiu valdkonnas
 • Teil on võimalus õppida oskusi, mis aitavad parandada tegevuse tervishoiu organisatsioonide

Kiirendatud MHA variant

Bakalaureuse peamised äriühingud on College of Business võib taotleda lubamise Master of Health Administration programmi teisel poolel junior aastas. Kui aktsepteeritakse, kuni 6 tundi 600 - või 700-tase COB klasside võetud vanemate aastas, võib arvestada poole nii bakalaureuse-ja magistriõppe kraadi. Nagu MHA lõpetamist nõue, õpilane kasutab kiirendatud MHA võimalus on kohustatud olnud üheaastane erialase töö kogemus või 3 tundi internatuuri.

Enne registreerimisega muidugi, et kohaldada nii bakalaureuse programmi ja magistriõppesse bakalaureuseõppe üliõpilane peab: 1). võeta vastu kiirendatud programmi ja 2). eelnevalt heaks lõpetaja nõunik, osakonnajuhataja bakalaureuse programmi ja dekaan Graduate College. Seda tehakse kasutades segakrediidi vormi.

Vastuvõtmise programmiga ja kõik kinnitused peavad olema lõpetatud enne lõppu muutus Ajakava tähtaeg kursused (s). Vaata Graduate College lisateavet.

Sisseastujale Nõuded: 1). lõpetamist 80 või enam tundi kasutamise ajal, 2). üldine keskmine GPA või 3,00 või parem, ning 3) skoor 450 või parem Graduate Management Admissions Test (GMAT) või samaväärne skoor Graduate Records läbivaatamine (GRE).

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magistriõpe tervishoiu halduses
  • Arlington, Ameerika Ühendriigid
 • MS tervishoiu halduses
  • Louisville, Ameerika Ühendriigid
 • Advanced and Specialist Healthcare - PCert, MSc
  • Chatham, Suurbritannia