Keystone logo
Missouri Tech

Missouri Tech

Missouri Tech

Sissejuhatus

Meie missioon

Missouri Tech on akrediteeritud † erasektori kolledži, mis rõhutab infotehnoloogia, elektroonika ja sellega seotud valdkondade uurimist. Meie missiooniks on valmistada õpilasi karjääri nendes valdkondades, andes hea õpikeskkonna, mis ühendab õpiku teooria praktilise kogemuse. See kombinatsioon arendab meie õpilaste motivatsiooni, suhtumise ja enesekindlus õnnestub.

Meie visioon

Meie visioon on pakkuda tippkvaliteediga, taskukohane, hariduse ja anda õpilastele, kes on tõeline huvi infotehnoloogia ja elektroonika võimalus õnnestumiseks. Selleks, et tagada edu meie õpilased, õpetajad ja töötajad Missouri Tech rõhutavad järgmised viis on:

Akadeemikud (Knowledge & Kriitiline mõtlemine) Osalemine (vastutus) Suhtumine (Engineering Attitude = Can Do) Välimus (Presence & Confidence) Ambition (Drive õnnestub)

Põhimõtete kohaldamine 5-As, õpilased suutlikkust ja julgust analüüsida ja lahendada tehnilisi problems.The pühendumust instruktorid ja töötajad Missouri Tech viie aasta kajastub ka meie akadeemiliste programmide ja edu meie lõpetajatele.

Meie Memberships

Akrediteeritud akrediteerimise komisjoni Karjäär koolides ja kolledžites Certified toimiks Missouri koordineerimise nõukogu Kõrghariduse Kinnitatud Missouri Department of Veterans Haridus ja Missouri osakonna Kutserehabilitatsiooni Heakskiidetud Tööjõu Investment seaduse Missouri Tech on Military Friendly School liige kohta

Saint Charles, Missouri, Kaubandus Association of Veterans Haridus sertifitseerivalt Ametnikud Missouri Association of Private Karjäär Colleges ja koolid Infotehnoloogia Professionals Elektri- ja Elektroonikainseneride Instituut Aparatuuri Systems ja Automation Society Arvuti turvalisus Instituut Career College Association American nõukogu Haridus Missouri Kutsekoolis Association Missouri Association of õppetoetuskeskus Professionals St. Louis Regional Library Network Microsoft IT Academy programmi liige

† Missouri Tech on akrediteeritud Akrediteerimise komisjoni Karjäär koolides ja kolledžites (ACCSC).

Asukohad

  • Saint Charles

    Missouri Tech, 1690 Country Club Plaza Dr, MO 63303, Saint Charles

    Programmid

      Küsimused