Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Sissejuhatus

Kasutage oma potentsiaali Manchester Metis – uhke ajalooga ambitsioonikas ülikool.

Manchesteri Metropolitani ülikool (Manchester Met) on olnud ajalooline ja rahvusvaheliselt tunnustatud institutsioon aastast 1824. Tuntud oma õppetöö kvaliteedi poolest, on see ka Ühendkuningriigi 60 parima ülikooli seas (The Complete University Guide 2023).

Manchesteri kesklinna keskuses asuv ülikool on koduks mitmekesisele kogukonnale, kuhu kuulub enam kui 4000 rahvusvahelist üliõpilast enam kui 100 riigist. Manchester on põnev ja elav linn muuseumide, galeriide, teatrite ja muusikapaikadega. See on hinnatud riigi suuruselt kolmandaks üliõpilaslinnaks (QS Best Student Cities 2023) ja üheks soodsaimaks linnaks üliõpilastele Ühendkuningriigis (UniFresher 2023).

Manchester Metil on käimas 400 miljoni naela suurune investeerimisprogramm, et täiustada oma õppe- ja uurimisrajatisi, hooneid ja avalikke ruume. Hiljuti on investeeritud ülikooli Grosvenori hoonesse, digitaalkunstide kooli, spordiinstituuti ja Daltoni hoonesse, mis on selle loodus- ja tehnikateaduskonna ümberehitamine.

Manchester Met on pühendunud ka kõrgete saavutustega rahvusvaheliste üliõpilaste tunnustamisele ja pakub laia valikut stipendiume. Vaadake lisateavet ja kontrollige oma sobivust siin. T & Cs kehtivad.

Sel aastal saame pakkuda ka meie Asekantsleri rahvusvaheline piirkondlik stipendium , mis sisaldab 50% õppemaksu allahindlust esimene õppeaasta konkreetsete piirkondade õpilastele. Stipendium on saadaval abikõlblike riikide iserahastavatele üliõpilastele, kes õpivad bakalaureuseõppes ja vastavad stipendiumi tingimustele.

Sobivate programmide täielik loetelu on meie tingimustes. Lugege seda dokumenti et kontrollida oma sobivust ja kandideerida.

Kandideerimiseks täitke meie veebivorm enne 30. juuni 2024 lõppu.

Asukohad

  • Manchester

    Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

Küsimused