Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Sissejuhatus

Kasutage oma potentsiaali Manchester Metis – uhke ajalooga ambitsioonikas ülikoolis

Manchester Met asub põneva ja elava linna Manchesteri kesklinnas, mis on täis muuseume, galeriisid, teatreid ja muusikakohti. Sellel on uhke ajalugu, mis ulatub aastasse 1824, ja seal on mitmekesine rahvusvaheline elanikkond enam kui 100 erinevast riigist.

Ülikoolil on käimas 400 miljoni naela suurune investeerimisprogramm, et täiustada oma õppe- ja uurimisrajatisi, hooneid ja avalikke ruume. Hiljuti on investeeritud nende Grosvenori hoonesse, digitaalkunsti kooli, spordiinstituuti ja Daltoni hoonesse, nende loodus- ja tehnikateaduskonna ümberehitamiseks.

Manchester Met on pühendunud ka kõrgete saavutustega rahvusvaheliste üliõpilaste tunnustamisele ja pakub laia valikut stipendiume. Kehtivad T&C.

Ülikooli omadused

Manchester Metil on muljetavaldavad loengusaalid, seminariruumid ja õppetsoonid, kus on uusim tehnoloogia ja erivarustus. See on koduks ka 3D-printimise innovatsioonikeskusele PrintCityle ning seal on uskumatu ööpäevaringne raamatukogu, mis on varustatud enam kui miljoni raamatu, ajakirja ja e-ressurssidega*.

*Õppeaasta 2020-21

Saadaval on ka mitmesugused IT- ja meediarajatised, sealhulgas multimeediumitehnoloogia ja kõrgtehnoloogilised laborid.

Sport

Manchester on koduks mõnele spordi suurimale nimele ja see on inspireerinud Manchester Metit pakkuma õpilastele laia valikut sportlikke tegevusi. Ükskõik, millist spordiala või tegevust armastate või soovite proovida, leiate selle, mida vajate.

Uurimine

Üheksakümmend protsenti ülikooli teadustööst on "maailma juhtiv" või "rahvusvaheliselt suurepärane"**, mis annab tunnistust ülikoolis tehtava teadustöö kvaliteedist. Nende veebisaiti külastades saate teada nende töö ulatuse, sügavuse ja ambitsioonikuse ning nende ülemaailmse mõju kohta. **VIIDE 2021

Üliõpilaste tugi

Manchester Metil on suurte kogemustega töötajad, kes pakuvad karjäärinõustamist ja tasuta inglise keele tuge. Neil on ka spetsiaalne rahvusvaheline kontor, mis tagab, et välisüliõpilased saavad kogu edu saavutamiseks vajaliku toetuse.

Iga ülikooli üliõpilane on automaatselt ka Üliõpilaste Liidu liige, mis on loodud selleks, et üliõpilased saaksid õpingute jooksul parima kogemuse.

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Manchester

   Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

  Küsimused