Keystone logo
Montana State University

Montana State University

Montana State University

Sissejuhatus

Montana State University , riigi maa toetusasutus, harib õpilasi, loob teadmisi ja kunsti ning teenib kogukondi, integreerides õppimist, avastamist ja kaasamist.

MSU visioon

Montana State University on sama tähelepanuväärne kui selle seade. Maa-toetusasutuse loomine on üliõpilaste, õppejõudude ja personali tervitatav seikluslik ühendus, mida iseloomustab tema pühendumus maailma suurimate väljakutsetega tegelemiseks. Ülikool innustab inimesi avastama ja järgima oma püüdlusi. See inspireerib inimesi ülikooliga suhtlema, et parandada inimeste väljavaateid hariduse, teadustöö, loovuse ja kodanikuaktiivsuse kaudu.

Akadeemiline tippkvalifikatsioon

MSU valmistab ette õpilasi karjäärivõimaluste ja edasise hariduse omandamiseks. MSU madala üliõpilaste ja õppejõudude suhe tähendab ligipääsetavate professorite ja praktilisi õppimisvõimalusi. Maailmaklassi õppejõudude mentorite kõrval töötavad õpilased uusi teadmisi, mis aitavad parandada kogu maailma elukvaliteeti. See toetav ja koostööl põhinev õpikeskkond aitab õpilastel konkureerida riiklike ja rahvusvaheliste stipendiumide ja auhindadega. Ainuüksi viimase aasta jooksul on MSU üliõpilased saanud mainekad auhinnad, sealhulgas:

  • Goldwater stipendiumid (matemaatika, teadus

  • Rhodose stipendium (õppima Oxfordi ülikoolis)

  • Marshalli stipendium (Suurbritannia kooliharidus)

  • Udalli stipendium (jätkata karjäärivõimalusi keskkonnas)

  • Newman Civic Fellow (avalik juhtkond)

Montana State University on oma klassis. MSU on teadustöö kulude hulgas 3% kõrgematest kolledžitest ja ülikoolidest ning seda klassifitseerib ka Carnegie Fond kui kõrge bakalaureuseõppega institutsioon. See tähendab, et MSU bakalaureuseõppe üliõpilased saavad uurimisvõimalusi, mida tavaliselt reserveeritakse teiste koolide kraadiõppuritele. Lisaks on MSU asukoht Yellowstone'i rahvuspargi ja mõnede Ameerika suurimate suusatamiste vahelisel asukohal, mis pakub üliõpilastele klassiruumi, laborit ja mänguväljakut erinevalt maailma.

Tippteadlaste ülikool

MSU tunnustatakse riiklikult, kuna selle tähtsus on teadusuuringutes juhtivate riiklike teadustöö ülikoolide seas. MSU on teadustöö kulude hulgas rahvaülikoolide ja ülikoolide hulgas 3% suurim. Tänu oma kõrgkoolide profiilile saavad MSU bakalaureuseõppe üliõpilased võimalused teha riiklikke uuringuid mitmesugustel teemadel, mis on tavaliselt reserveeritud ülikoolilõpetajatele. See on üks põhjus, miks MSU on riikliku liidrina Goldwateri stipendiumi võitjate tootmisel - rahva preemiaga matemaatika ja loodusteaduste eriala üliõpilaste jaoks.

MSU teadustöö kulud ületavad tavaliselt 100 miljonit dollarit aastas ning tippteadlased hõlmavad immunoloogia, keemia ja biokeemia, transport, füüsika ja maa ressursid ning keskkonnateadused; samas kui suur osa teadusuuringutest rahastatakse riiklikest tervishoiuasutustest, energeetika, kaitse ja põllumajanduse osakondadest ning erasektori allikatest.

MSU on Montana suurim uurimiskõrgkool ja suurim uurimis- ja arendusüksus igas riigis, mis annab õpilastele palju võimalusi uurimis- ja loomeprojektide läbiviimiseks, samuti majandusliku jõukuse saavutamiseks piirkonnas. MSU teadustegevus on toonud kaasa olulisi avastusi, mis muudavad maailma. MSU-l on üle 250 aktiivse tehnoloogia litsentsi. Lisaks on MSU avastuste jaoks välja antud 91 patenti ja 36 taimesordi sertifikaati, kusjuures veel palju ootusi.

Kaasamine ja teavitamine

MSU üliõpilased, professorid ja töötajad töötavad koos koostööpartneritega, et vahetada ja rakendada teadmisi ja ressursse, mis parandavad maailma. MSU hiljuti teenis The Carnegie Foundation õpingute edukuse klassifitseerimise edendamiseks. Nimetus tunnistab pühendumist õpetamisele, mis julgustatakse kogukondade vabatahtlikku teenistust ja üldsusele kasu tavate teadmiste levitamist. Lisaks korraldavad üliõpilased kursusi, klubisid ja üritusi üliõpilasi paljudes kohalikes, riiklikes ja rahvusvahelistes teenindusõppeprojektides, mis võimaldavad neil haridust rakendada, tugevdades kogukondi.

Ühenduse kaasamine

Pärast ranget taotlemise ja hindamise protsessi sai MSU Carnegie Fondi õpetamise edendamise kogukonna kaasamise klassifikatsiooniks. See nimetus tunnustab MSU pühendumist õpetamisele, mis julgustab vabatahtlikku teenust kogukondades ja üldsusele kasu tavate teadmiste levitamist. Teenindus- ja teavitusprojektid on integreeritud MSU kursuste, teadusuuringute ja täiendkoolitusse, et parandada õppimist ja parandada elu kogu maailmas.

Akrediteerimine

MSU säilitab ja ületab mitmesuguseid akrediteerimisnõudeid, mille eesmärk oli tagada kõrgetasemelised haridusstandardid. MSU akrediteerib Loode-komisjon kolledžites ja ülikoolides. Kõige värskema akrediteeringu ajal tunnustas MSU "äärmiselt kõrge tootlikkuse ja tõhususe taseme eest". Lisaks riiklikule akrediteerimisele säilitavad paljud MSU kolledžid, osakonnad ja programmid ka distsipliiniga seotud asutuste kaudu akrediteerimisvolitusi.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Bozeman

    Montana State University P.O. Box 172220, 59717-2220, Bozeman

Programmid

Küsimused