Keystone logo
Montpellier Business School

Montpellier Business School

Montpellier Business School

Sissejuhatus

Globaalse ja jätkusuutliku tegevuse eesmärk organisatsioonide, ühiskondade ja üksikisikute teenistuses.

Montpellier Business School , Grande Ecole, on pikaajaline õpetamise traditsioon, mis põhineb ettevõtete ja turgude vajadustel. 1897. aastal Montpellieri Kaubandus-Tööstuskoja asutatud koolil on õnnestunud pidevalt täiustada juhtimisteaduse erialaõpet, kohandades oma kursusi kohalike ja globaalsete majanduskeskkondade pidevate muutustega.

Asutuse strateegia on olla juhtiv Euroopa juhtimiskool Occitanie piirkonnas, mida rahvusvaheliselt tunnustatakse edendatavate väärtuste, akadeemilise tipptaseme osas juhtimisinnovatsiooni ja ettevõtluse osas ning mure ülemaailmse vastutuse ja tulemuslikkuse pärast, mis iseloomustab selle tegevust, sidusrühmi ja tulemusi ”.

Selle globaalse ja jätkusuutliku tulemuslikkuse strateegilise eesmärgi saavutamiseks on Montpellier Business School , mis positsioneerub tänu oma tegevusele juhtimisinnovatsiooni ja ettevõtluse valdkonnas, võtnud omaks eetika, mitmekesisuse, avatuse, vastutuse ning ka globaalse põhiväärtuse. tulemuslikkus, mis kõik inspireerib selle missiooni, milleks on koolitada kõrgharidusprogrammide kaudu juhte, keda tugevdab nende mitmekesisus, kes on teadlikud oma globaalsest vastutusest ja suudavad oma ametialase tegevuse käigus kasutada ära oma innovatsioonitunnet ja ettevõtte kultuuri ning kohaneda kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste keskkondade pidevate muutustega ”.

Strateegia ja tulemuste kvaliteet on rahvusvaheliselt tunnustatud. Tema kolmekordne rahvusvaheline akrediteerimine (AACSB, AMBA ja EQUIS), tema koht maailma parima juhtimisprogrammi magistriõppe programmi Financial Times edetabelis ning tema koht Prantsuse edetabelis tõendavad tema suurepärast rahvusvahelist mainet.

Meie missioon

Montpellier Business School missiooniks on koolitada kõrgharidusprogrammide kaudu juhte, keda tugevdab nende mitmekesisus, kes on teadlikud oma globaalsest vastutusest missioonide läbiviimisel ja suudavad kohaneda muutustega kohalikus, riiklikus ja rahvusvahelises keskkonnas.

Meie väärtused: pühendumus iga tegevuse algusele

Montpellier Business School juhendavad kolm peamist institutsionaalsete väärtuste perekonda kooli toimimise ja õpetamise kõiki aspekte ning kajastuvad iga päev kõigis selle tegevustes ja kohustustes:

Eetika: võime suhtuda kriitiliselt mõtlemisse inimkäitumise reeglite osas, mis iganes need ka ei oleks; see tähendab, et seatakse üldiste toimingute küsimus ainsuse kaudu pidevalt kahtluse alla, et määratleda „õige asi”, mis põhineb aususe, õigluse ja aususe väärtustel.

Avatus ja mitmekesisus: võime käsitleda mitmekesisuse kõiki vorme kas vabatahtlikult või tahtmatult, ilma demagoogilise kavatsuseta, positiivse avatuse intelligentsusega.

Globaalne vastutus ja tulemuslikkus: oma tegevuses pidev majandusliku, sotsiaalse ja keskkonnaalase tõhususe otsing, terav teadlikkus nende mõjudest kõigile sidusrühmadele ning valmisolek neist läbipaistval viisil aru anda.

Nende väärtuste rakendamist tunnistavad ranged sildid:

 • EESPIG
 • Mitmekesisus
 • Ametialane võrdsus
 • ÜRO pakt
 • Globaalne kompaktne

Meie haridus

Uuendustegevus programmide keskmes

Montpellier Business School põhineb teadusuuringutel ja õpetamisel juhtimisinnovatsioonil ja ettevõtlusel ning ettevõtte sotsiaalsel vastutusel.

Paljudest alalistest õpetajatest-teadlastest koosneva Montpellier Business School teaduskonna uurimistööd aitavad tagada õppetöö ajakohasuse püsimise eriti muutuvas juhtimisteaduse valdkonnas.

Uuenduslike õpetamismeetodite eesmärk on lisaks arendada vastutustunnet ja kriitilist mõtlemist, mis edendab õpilaste innovatsiooni ja ettevõtlikkust.

Montpellier Business School on pühendunud ka jätkusuutlikule partnerlusele teadusuuringute ja haridusvaldkonnas.

Montpellieri ülikooli linnakus

 • Montpellier Business School COMUE LR-U liige on juhtimislabori «Montpellier Recherche en Management» liige, mis koondab enam kui 200 teadlast ja mängib riiklikul tasandil suurt rolli juhtimisteaduste uurimisel.
 • Montpellier Business School koos SupAgro ja Montpellieri ülikooliga on ka Labex Entreprendre'i - Prantsusmaa ainsa ettevõtlusele pühendunud “tipplabori” - liige.

Kuid ka riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil

 • Olemasolev koostöö enam kui 50 Prantsuse ülikooli ja ärikooliga.
 • Aktiivne koostöö enam kui 25 riigiga (peamiselt Euroopas, aga ka Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Hiinas).

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Montpellier

  2300, avenue des Moulins, 34185, Montpellier

Küsimused