Keystone logo
Mount Marty College

Mount Marty College

Mount Marty College

Sissejuhatus

Mount Marty ülikoolis keskendume südamele ja mõistusele. Sukeldume oma õpilastesse intiimsesse, eesmärgipärasesse kogukonda, mis on pühendunud usule, õppeedukusele ja teistele teenimisele. Meie lõpetajad on elukestvad õppijad, kes on valmis ümbritsevat maailma kujundama.

Siin teeme asju teisiti. Ja mõju on uskumatu.

Mount Marty ülikool on rajatud benediktiini traditsioonile, mis on viinud meid keskenduma läbimõeldud õpilaste arendamisele. Õppejõudude ja personali isikliku tähelepanu ning toetuse abil saate saavutada tipptaset ja jätkata oma kirgi akadeemikute, kergejõustiku, kaunite kunstide ja muude tegevuste alal. Meie benediktiini põhiõppekava kaudu aitame teil omandada tugevaid väärtusi ja eluoskusi, mis muudavad teid oma elukutse ja kogukonna liidriks. Ja kuigi Marty mägi on benediktiini katoliiklane asutus, austame seda usku isiklikku teekonda ja tervitame kõiki oma kogukonnaga liituma.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Sioux Falls

    West 41st Street,5001, 57106, Sioux Falls

    Küsimused