Keystone logo
Modul University Vienna

Modul University Vienna

Modul University Vienna

Sissejuhatus

Kui kaubamärk Modul tähistab turismi-, hotelli- ja teenindusjuhtimise valdkonna pikima traditsiooni, nimelt enam kui 100-aastast suurepärast koolitust, siis 2007. aastast on välja töötatud edasisi kaasaegseid õppeprogramme. Viini Kaubanduskoja rahvusvaheline eraülikool Modul University Viennapakub õppeprogramme (BBA, BSc, MSc, MBA ja PhD programmid) rahvusvahelise äri ja juhtimise, uue meedia tehnoloogia, avaliku halduse ja säästva arengu valdkondades. samuti turismi-, hotelli- ja teenindusjuhtimine aadressil. Õppekavad vastavad rangetele akrediteerimisjuhistele ja toimuvad rahvusvahelise suunitluse tõttu inglise keeles. Ülikoolilinnak asub Kahlenbergis 19 Viini piirkond, kust avaneb suurepärane vaade Austria pealinnale ja kuhu pääseb hõlpsasti ühistranspordiga.

nägemus

Kaasaegne ülikool areneb koos üliõpilaste eduga. Seetõttu on ilmselge ka Modul University Vienna -i eesmärk olla üks juhtivaid rahvusvahelise tunnustusega eraülikoole Austrias. Naisüliõpilased enam kui 70 riigist osalevad rahvusvahelistes programmides ja saavad suurepäraseid töövõimalusi kogu maailmas. Sest teadusele suunatud õppekava, innovatsioon ja integreeritud pedagoogiline kontseptsioon ühendavad erialase pädevuse isikliku arenguga ning valmistavad lõpetajaid ette võimalikeks rahvusvahelisteks juhtivateks ametikohtadeks. Modernsus hõlmab ka kaasaegset teenust nii õpilastele kui ka õpetajatele koos:

 • Rahvusvaheline ja kultuuriliselt mitmekesine õpikeskkond (Kõik kursused toimuvad inglise keeles rahvusvahelise kogemusega õppejõudude poolt)
 • koostöö õhkkond
 • Optimaalne juhendamine õpilase ja õpetaja suhtega 10:1
 • Jätkusuutlikkus ülikooli filosoofia osana
 • Edasine koostöö juhtivate rahvusvaheliste ülikoolidega
 • Teadustööle suunatud õppekavad, mis soodustavad innovatsiooni ja

Statistika

 • Rahvusvahelised üliõpilased:

  84%

 • 0
 • Õpilaste ja õppejõudude suhe:

  26 kuni 1

Ülikooli omadused

Teenused

Üliõpilaste kontorid

MU-s pakume kõigile üliõpilastele laia valikut tugiteenuseid soojas ja külalislahkes keskkonnas.

 • MU karjääriteenused praktikakohtade, üliõpilaste töökohtade ja tööotsingute jaoks
 • MU üliõpilasteenused majutuse, nõustamise ja kogukonna toetamiseks
 • MU akadeemiline büroo kursuste registreerimiseks, edasilükkamiseks ja ärakirjadeks

Sinu kodu kodust eemal: majutus

Täieliku MU-kogemuse saamiseks elavad paljud üliõpilased ühiselamutes, kus on privaatsed magamistoad ja vannitoad ning jagatud eluruum. Ülikoolilinnas üliõpilaselamut ei ole, selle asemel teeme koostööd kolme kohaliku eraõpilasmajutusteenuse pakkujaga parimates asukohtades. Et teie üleminek ülikooliellu oleks võimalikult sujuv, aitab MU teil enne Viini saabumist broneerida tuba.

Raamatukogu

Meie raamatukogu pakub laia valikut raamatuid, akadeemilisi ajakirju ja veebiressursse. Raamatukogu asub ülikoolilinnakus ja on juurdepääsetav tavapärastel lahtiolekuaegadel.

IKT

Infosüsteemide teenuste (ISS) osakond vastutab kasutajatoe ning IT infrastruktuuri ja sisemiste rakenduste arendamise ja hooldamise eest. Wifi ülikoolilinnakus.

Ülikoolilinnak

Meie ülikoolilinnak asub kaunil Kahlenbergi mäel Viini põhjaosas viinamarjaistanduste ja metsikute metsade kõrval. Asukoht võimaldab ülikoolilinnaku lähedal sportida või lihtsalt meie terrassil vaadet nautida. Seal asuvad kõik ülikooli hooned, sealhulgas söökla. Ühistranspordiga jõuab kõigisse populaarsetesse linnapoodidesse umbes 35 minutit.

  Vilistlaste statistika

  Sisseastumised

  2022. aasta sügiseks on kandideerimise tähtajad järgmised:

  15. juuni 2022 – D tase: ülejäänud maailm

  15. juuli 2022 – tase C: Austraalia, Kanada, Hongkong, Mehhiko, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika, Singapur, AÜE ja USA

  15. august 2022 – B-tase: Albaania, Armeenia, Aserbaidžaan, Valgevene, Bosnia ja Hertsegoviina, Gruusia, Kosovo, Põhja-Makedoonia, Moldova, Venemaa, Serbia, Türgi, Ukraina ja Ühendkuningriik

  26. september 2022 – A-tasand: Euroopa Liit ja Schengeni riigid

  2023. aasta kevadeks on kandideerimise tähtajad:

  15. november 2022 – D tase: ülejäänud maailm

  15. detsember 2022 – tase C: Austraalia, Kanada, Hongkong, Mehhiko, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika, Singapur, AÜE ja USA

  15. jaanuar 2023 – B-tase: Albaania, Armeenia, Aserbaidžaan, Valgevene, Bosnia ja Hertsegoviina, Gruusia, Kosovo, Põhja-Makedoonia, Moldova, Venemaa, Serbia, Türgi, Ukraina ja Ühendkuningriik

  27. veebruar 2023 – A tase: Euroopa Liit ja Schengeni riigid

  Märkus: ülaltoodud tähtajad põhinevad keskmisel ajal, mis õpilastel kulub viisa saamiseks. Kui teil aga juba on kehtiv viisa, esitage oma taotlus ja esitage meie üliõpilasteenuste ja vastuvõtukeskuse koopia. Lisateabe saamiseks külastage aadressi modul.ac.at .

  Akrediteeringud

  AMBA akrediteeringuga

  Asukohad

  • Vienna

   Modul University Vienna Am Kahlenberg 1, 1190, Vienna

  Küsimused