Keystone logo
Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Sissejuhatus

Meist

Majandus- ja haldusteaduskond asutati 1991. aastal Masaryki ülikooli esimese teaduskonnana, mis loodi pärast sametrevolutsiooni. Tänapäeval annab teaduskond majandusharidust ligi kolmele tuhandele üliõpilasele mitte ainult tšehhi, vaid ka inglise ja prantsuse keeles. Lisaks tipptasemel haridusele keskendub teaduskond teadustööle: meie instituutides tegutsevad suurepärased teadlased, kes tegelevad väga erinevate ekspertteemadega. Kuhu teaduskond praegu liigub, saad teada FEA MU strateegilisest plaanist.

44756_8366714231_b48ee0bd4d_b.jpg

Esitus

Esmaklassiline õpetus. Soovitavad lõpetajad. Tipptasemel uurimustöö. Rahvusvaheline koostöö. Ekspertartiklid ajakirjades. Kommentaarid majandusuudistele. Koostöö teadlike partneritega. Töötame oma õpilaste heaks täisgaasiga.

Tõhusus

Majandusteadlastena saavutame ressursside haldamisel standarditest kõrgema efektiivsuse. Lisaks toetavad meid partnerid üliõpilaste praktilise koolituse korraldamisel või teaduskonna ürituste rahaliste annetuste tegemisel. Saame kehvast olukorrast parima ära kasutada. Oleme kokkuhoidvad, kuid mitte hariduse kvaliteedi arvelt.

Solidaarsus

Meie peamine missioon on haridustaseme tõstmine, kuid hoolime ka piirkonna või kultuuri elukvaliteedi paranemisest. Korraldame ja osaleme paljudel õppejõududele ja üldsusele suunatud üritustel. Tunneme vastutust nii teaduskonna kui ka ühiskonna ees.

44758_dsc_0276.jpg

Auhinnad ja tunnistused

AIESECi partnerõppejõud
Majandus- ja haldusteaduskond sai 2017. aasta partnerteaduskonna auhinna Brnos asuvalt AIESECi filiaalilt.

EAPAA akrediteering
Teaduskond on akrediteeritud maineka rahvusvahelise ühingu EAPAA poolt riigimajanduse ja halduse programmi jaoks. Assotsiatsiooni hinnangul vastab programm rahvusvahelistele nõuetele, mis tuginevad avaliku halduse õppekavadele.

ACCA akrediteering
Teaduskond on saanud maineka ACCA akrediteeringu. Õpilased saavad omandada ACA tunnistuse, mis tõendab põhjalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi raamatupidamis- ja finantsspetsialistide küsimustes.

Statistika

 • 14 000+ edukat lõpetajat alates 1994. aastast
 • 2 995 täiskoormusega üliõpilast
 • 220 töötajat, sealhulgas 15 professorit ja 28 vanemõppejõudu

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Brno

   Masaryk university Faculty of Economics and Administration Lipová 41a , 602 00, Brno

  Küsimused