Keystone logo
Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Sissejuhatus

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology on noor ülikool, mis on pühendatud bioteaduste ja biotehnoloogia spetsialistide koolitamisele. Asutuse eesmärk on kahekordne: esiteks varustada lõpetajaid visiooni, loovuse ja moraalse kompassiga, et rajada uus ajastu, kasvatades iseloomu ja laialdast õppimist ning juurutades spetsialiseeritud teadmisi ja oskusi bioteadustes, ning teiseks aidata kaasa arengule kohalike kogukondade, tööstuse, rahvusvahelise vahetuse ja akadeemilise kultuuri

Praegu seisame silmitsi paljude väljakutsuvate probleemidega, mis on mastaabis ülemaailmsed, kuid millel on isiklikud tagajärjed, sealhulgas keskkonnareostus, toiduohutus, täiskasvanute haigused, uued nakkushaigused ja energiapuudus. Bioteaduste valdkond, millel on nende keeruliste probleemide lahendamisel võtmeroll, loodi erinevate akadeemiliste erialade ühendamisel. Julgustan teid kõiki uurima erinevate teadusharude, alates humanitaarteadustest, põhilisi lähenemisviise ja arendama akadeemilisi võimeid, mis võimaldavad teil neid oma mõtetes ühendada. Meie osakonnana anname endast parima, et teid selles püüdluses toetada. Loodan, et uurite põhjalikult kogu Maa elu väärikust ja mõistate, mida tähendab elada tänapäeval teaduse keele ja mõtlemise kaudu, kui kasvate ja arenete, saades siirast, heatahtlikult ja tehniliselt biotehnikuks ja uurijaks. julgust jätkata jätkusuutlikku ühiskonda.

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology on väike ja intiimne ülikool, mis asub keset Kohoku piirkonna imelist looduslikku ilu. Tudengitena on teil alati võimalus suhelda õppejõududega. Kohtute vanemate klassikaaslastega, kellest võite sõltuda klubi tegevuste kaudu ja laboris. Julgustaksin teid üles võtma initsiatiivi suhtlemiseks ja sõprade leidmiseks nii oma klassiruumis kui ka laboritöös. See aitab teil avastada enda ainulaadset ja võimaldab teil aktiivselt osaleda ülikooli üliõpilasena.

Asukohad

  • Nagahama

    Nagahama, Jaapan

    Küsimused