Keystone logo
Nanjing University of Information Science and Technology

Nanjing University of Information Science and Technology

Nanjing University of Information Science and Technology

Sissejuhatus

Nanjing University of Information Science and Technology on riiklik "topelt esimese klassi" ehitusülikool ja peamine tugiülikool Jiangsu kõrgetasemeliste ülikoolide ehitamiseks. Kool asutati 1960. aastal ja sündis vastusena uue Hiina riikliku strateegia ja riigi majandusliku ülesehituse vajadustele. See on seotud keskse (sõjakomisjoni) meteoroloogiabürooga, mida varem nimetati Nanjingi ülikooli meteoroloogiakooliks. Põhiülikool nimetati 2004. aastal ümber Nanjingi infotehnoloogiaülikooliks. Alates 2007. aastast on Jiangsu provintsi rahvavalitsuse, Hiina meteoroloogiaameti, haridusministeeriumi ja ookeanide riikliku administratsiooni ühisehitustööd teostatud järjestikku. Nüüd on see ülikool, mille asutasid kesk- ja kohalikud omavalitsused, mida peamiselt haldab Jiangsu provints.

Kool asub Nanjingis Jiangbei uues ringkonnas. Ülikoolilinnaku pindala on umbes 2000 aakrit. Praegu on üle 30 000 täiskoormusega üliõpilase, ligi 4000 magistranti ja doktoranti ning üle 1700 välistudengi.

Koolil on iseloomulikud tunnused. Atmosfääri teadus on valitud riiklikuks "topelt esimese klassi" ehitusdistsipliiniks. Haridusministeeriumi esmatasandi distsipliini hindamisel on see riigis asetatud esimesele kohale ja sellele on omistatud A + tase. Meteoroloogia on riiklik põhidistsipliin. Neli keskkonnateaduse ja ökoloogia eriala kuuluvad ESI teadusharude 1% parima hulka maailmas. Sellel on 6 esimese astme doktorikraadi autoriseerimispunkti atmosfääriteaduses, keskkonnateaduses ja -tehnikas, info- ja kommunikatsioonitehnikas, juhtimisteaduses ja -tehnikas, matemaatikas ning teaduse ja tehnoloogia ajaloos, 22 esimese astme magistrikraadi autoriseerimispunkti esimese astme erialadel ja 14 magistrikraadi autoriseerimise punkti, 71 bakalaureuseõppe (sh peamised) jagunevad 9 erialal: teadus, inseneriteadused, vabakunst, juhtimine, majandus, õigus, põllumajandus, kunst ja haridus. On olemas "atmosfääriteadus", "keskkonnateadus ja -tehnika" ja "matemaatika". "Juhtimisteadus ja tehnika" järeldoktorantuuri mobiiljaam.

Asukohad

  • Nanjing

    No.219, Ningliu Road, Nanjing, Jiangsu, China, , Nanjing

    Küsimused