Keystone logo
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Sissejuhatus

Haridus rahvusvahelistumine on paratamatu trend arengut kõrgharidust sotsiaalne taust New Century Globaliseerumine samuti oluline võimalus süvendada haridusreform ja realiseerida hüpe ettepoole arengut. Pärib haridusfilosoofia kasvatamise rahvusvahelised talendid, Nanjingi postiside ja telekommunikatsioon (NUPT) täielikult edendab rahvusvahelist koostööd ja infovahetust platvormi Hiina-välis haridusprogrammi, et edendada protsessi NUPT rahvusvahelistumine, eriti välisülikoolides.

NUPT loonud pikaajalise koostöö suhted paljude ülikoolide ja teadusasutuste 16 riigis, sealhulgas USA, uk, Saksamaa, Prantsusmaa, Kanada, Venemaa, Austraalia, Jaapan, Singapur samuti Hong Kong ja Taiwan aladel. Rohkem kui 800 spetsialiste ja teadlasi käinud NUPT ja loenguid. NUPT Samuti on delegeerinud paljud töötajad välismaal käia rahvusvahelistel konverentsidel, et töödelda akadeemilise vahetuse. NUPT on välja töötanud ühised kavad 11 välisülikoolides sealhulgas Queen Mary University of London, UK, New York Institute of Technology, USAJms kasvatada andeid infotehnoloogia valdkonnas. NUPT on edendanud oma maine rahvusvaheliselt läbi hosting paljude rahvusvaheliste ja piirkondlike akadeemiliste konverentside korraldamiseks. Nagu üks õppebaaside Aasia-Vaikse ookeani Telecommunity (APT) alates 1990. aastast, NUPT on tegutsenud 20 koolitusprogrammi avatud 26 riigis ja piirkondades.

Selleks, et rahuldada kvaliteetse andeid arengut sotsiaalmajanduse ja edendada kõrghariduse rahvusvahelistumise, mida toetas peamine peamiste äriühingute ja sellega seotud peamiste äriühingute kuulsat ülikooli välismaal NUPT on alustatud mitu Hiina-välis ühine haridusprogramme, mille eesmärgiks on kodumaiste üliõpilaste, tööle välismaa üliõpilasi õppima NUPTNing ühiselt haritud üliõpilastele teaduse, tehnoloogia ja juhtimine.

NUPT koolituse eesmärk on kasutada ühisprogrammide kasvatada õpilaste kõrgemal tasemel rahvusvahelisi talente, kes tunnevad hiina ja lääne kultuuri, on võime teadusuuringute ja täielik ärakasutamine oma andeid, on tugev konkurentsivõimet globaalses andeid turul, on iseseisvat mõtlemist uuenduslikke võime ja meeskonnatöö vaimu, on hea suhtlemisoskus inglise keeles, ja täielikult kvalifitseeritud töökohti sellistes valdkondades arenenud tehnoloogia või manustamist.

Haridustaseme, NUPT Nüüd keskendub hariduse üliõpilastele, arendab kraadiõppe järk-järgult ning ulatub haridus välisüliõpilastele aktiivselt. Hetkel, NUPT on rajatud NUPT-NYIT International College bakalaureusekraadiJa ühise magistrikraadi programmi Polytechnic Institute of New York University, samuti Queen Mary University of London.

Haridus filosoofia on järgmine: eriala loomine peab sammu pidada rahvusvahelise vajadust; käigus seade võtab mõlema poole iseloomulik ja ära võtta; kasvatamise eesmärk on kultiveerida rahvusvahelisemaks andeid, millega marki NUPT andeid, nimelt kõrgetasemelise andeid tahke põhi- ja laialdased teadmised, tugev praktikas võime, kõrge terviklik kvaliteet, uuenduslikkust ja rahvusvahelist silmapiiril. NUPT jätkab laiendada rahvusvahelist koostööd ja vahetada, õppida kõrgharidusse kogemus, meelitada kvaliteetset haridust allikatest, otsida ja parandada tõhus režiime ja hea süsteem rahvusvaheliste talentide kasvatamine.

Uue olukorraga õppimise ja harjutamise teadusliku arengu kontseptsiooni, NUPT järjekindlalt järgima viis rahvusvahelisemaks arengu jätkama rahvusvahelist koostööd ja vahetada ning pakkuda võimu ja toetust NUPT üldist arengut.

Mis areng rahvusvahelise vahetuse üha rohkem rahvusvaheliste ülikoolide ja teadusasutuste ja organisatsioonide käinud NUPT toimunud akadeemilist loengut, läbi akadeemilise vahetuse ja arutasid koostööd NUPT. NUPT rahvusvahelist koostööd ja vahetada edendada ajakohastamise teadmiste süsteem igal erialal, rakendada eelkõige teadmisi bakalaureuse haridus ja parandada NUPT õppimise ja õpetamise tase.

Department of International koostööd ja vahetusi on funktsionaalne osakond NUPT mis vastutab välis- ja arengu rahvusvahelise vahetamise ja koostöö. Samuti on tsentraliseeritud osakonna töö teostamise riikliku välispoliitika, rahvusvaheline hariduspoliitika ja hallata kõiki välispoliitika ülikooli. Osakonna on ka peamine keskmise tegeleb rahvusvahelise koostöö ja vahetus, samuti koormab dual vastutuse poliitika ranged sõelumine ja välispoliitika juhtimine. Funktsioonide osakond on: juhtimine, Arendus, kooskõlastamine ja Teenus. Eestvedamisel NUPT asutused, mis koondaks õppe-, teadus- ja erialade arendamiseks, Department of International koostööd ja vahetusi vastutab töö läbi põhjaliku kava rahvusvahelise vahetamise ja koostöö NUPT, Täidesaatva välispoliitika kohta NUPT, Koordineerida rahvusvahelise akadeemilise vahetuse siseasjadesse NUPT. Vastavalt nõudmistele ja ideed teenivad võtme distsipliini, võti laborisse, olulise projektiga ja andeid kasvatamine, NUPT keskendub igakülgse arengu kava ja plaani aktiivselt uuendusi, tugevdab vahetada ja koostööd tuntud ülikoolide ja akadeemiliste asutustega kogu maailmas, reklaamib õpetamise, teadus-ja juhtimise taset, parandab rahvusvahelist mainet NUPTJa teenib ehitamiseks ja arendamiseks NUPT.

Department of International koostööd ja vahetusi vastutab tööde nagu korraldamine ja koordineerimine rahvusvahelist koostööd ja vahetada, juhtimise rahvusvahelise akadeemilise konverentsi juhtimine pika aja jooksul ja lühiajalise perioodi väliseksperdid, kontakt õpetamise ja teadusuuringute instituudid sisse Hongkong, Mocau ja Taiwan valdkondades ja laiendamine vahetada ja koostööd õppeasutuste seal. Valitsused, ülikoolide ja teadusuuringute instituudid üle kogu maailma, NUPT on siiralt loodavad oma külastused NUPT samuti loenguid, arendada akadeemilise vahetuse ja teadustöö koostöös NUPT. Õpilased üle kogu maailma on teretulnud õppima NUPT saada doktorikraadi, magistrikraadi ja bakalaureusekraadi.

Asukohad

  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    Küsimused