Keystone logo
Nanyang Technological University – Nanyang Technopreneurship Center

Nanyang Technological University – Nanyang Technopreneurship Center

Nanyang Technological University – Nanyang Technopreneurship Center

Sissejuhatus

Singapuri Nanyangi tehnikaülikoolis (NTU Singapore) on teadusmahukas avalik-õiguslik ülikool, kus õpib 33 000 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilast inseneri-, äri-, teadus-, humanitaar-, kunsti- ja sotsiaalteaduste kolledžites. Sellel on ka meditsiinikool Lee Kong Chian School of Medicine, mis asutati koos Londoni Imperial College'iga.

NTU on koduks ka maailmatasemel autonoomsetele instituutidele – riiklik haridusinstituut, S Rajaratnami rahvusvaheliste uuringute kool, Singapuri Maa vaatluskeskus ja Singapuri keskkonnateaduste insenerikeskus – ning mitmetele juhtivatele uurimiskeskustele, nagu Nanyang Environment & Water. Research Institute (NEWRI) ja Energy Research Institute @ NTU (ERI@N).

QS-i järgi maailma parimate ülikoolide hulka kuulunud NTU on viimase seitsme aasta jooksul olnud maailma parimate noorte ülikoolide hulgas. Ülikooli peamine ülikoolilinnak on sageli loetletud maailma 15 kõige ilusama ülikoolilinnaku hulgas ja sellel on 57 Green Marki sertifikaadiga (vastab LEED-sertifikaadiga) ehitusprojekti, millest 95% on Green Mark Platinum sertifikaadiga. Lisaks oma peamisele ülikoolilinnakule on NTU-l ka ülikoolilinnak Singapuri tervishoiupiirkonnas Novenas.

NTU Smart Campuse visiooni raames kasutab ülikool digitehnoloogia ja tehniliste lahenduste jõudu, et toetada paremaid õppimis- ja elamiskogemusi, uute teadmiste avastamist ja ressursside jätkusuutlikkust.

Teave Nanyangi tehnoettevõtluskeskuse kohta

Nanyangi tehnoettevõtluskeskus (NTC) loodi tehnoloogia- ja ettevõtlushariduse keskpunktiks, mida tuntakse ka tehnoettevõtlusharidusena ülikoolis ja piirkonnas. NTC on pühendunud innovatsioonikultuuri ja ettevõtluspüüdluste edendamisele ja edendamisele selliste programmide kaudu nagu ettevõtluse alaealine (MiE), teine ettevõtluse peaeriala (SMiE) ja ülemere ettevõtlusprogramm (OEP) bakalaureuseõppe üliõpilastele, magistrikraad tehnoettevõtluses ja Innovatsioon (MSc TIP) ja FlexiMasters magistrantidele ning ettevõtluse arendamise programmid (EDP) töötavatele spetsialistidele.

Asukohad

  • Singapore

    50 Nanyang Ave, , Singapore

    Küsimused