Keystone logo
National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

National Chung Cheng University

Sissejuhatus

Esimene avalik Ülikooli asutas pärast Taiwani majandusbuum 1980, National Chung Cheng Ülikool murdis maa peale Executive Yuan läbinud kava ehitada ülikooli aastal 1986 auks hilja president Jiang Jieshi ja arendada kõrghariduse Yun-lin, Chia-yi ja Tainan valdkondades. See asutati ametlikult 1. juulil 1989 Dr. LIN Ching-Jiang olles esimene president Ülikooli. Ajal varakult ülikooli, viis kolledžites seati üles: College of Humanities, College of Sciences, College of Social Sciences, College of Engineering, ja College of Management.

Dr Cheng Kuo-Shung, kes teenisid kolmeks aastaks alates 21. oktoober 1996 kuni 21. oktoober 1999, oli 2. Ülikooli president juhtpulti ajalugu. Oma ametiaja jooksul, College of Law and College of Education asutati aastal 1998 ja 1999 võrra. Kokku Ülikooli Praegu koosneb seitsmest Kolledžid pakub 29 Bakalaureuse programmid 44 Programmid, 29 Ph.D. Programmid, 17-teenus Kõrgharidusprogrammid. Ülikool on rohkem kui 960 õppejõud / töötajad ja umbes 12.000 üliõpilast.

Selle teadusuuringutele suunatud Ülikooli juhtpulti eesmärk on anda õpilastele arenenud oskused ja põhjalikud teadmised valdkondades humanitaarteadused, teadus ja tehnika, õiguse ja juhtimine. Mis haridus vabade kunstide ja teaduste, juhtpulti ootab õpilased õpivad, et tõhusalt tegeleda keerukust väljakutseid 21. sajandil.

Hoone vundament on viimase 20 aasta jooksul, praegune president dr Fong, Zhang Hua, viib ülikooli püüdlema akadeemilist, rahvusvahelistumine ja aktiivset suhtlemist globaalne kogukond.

Campus Keskkond

Campus asub keskosas Chia-yi County, 15 kilomeetri kaugusel linna Chia-yi, mis on umbes 250 kilomeetrit lõuna pool Taipei. Campus kulub avatud maastikul 132 hektarit mäe, üle 200,000 puud eri liike. On campus tour, üks võib üllatunud elegantne hoonete eri stiilid, mida ümbritsevad kõrged puud, avatud haljasalasid ja looklevad teed kaasnema õitsemise puud ja põõsad õitsevad eri aastaaegadel. Campus ise on ilus park koos rahulikkus ja avatust ning on sõna otseses mõttes sõõm värsket õhku võrreldes Taiwani rohkem linna ülikoolilinnakud. Vaadatuna tasandikel, Ülikooli meenutab suurepärast lossi mäe. Vaatamata pilt ülikooli näiliselt tõrjutud elevandiluutorni, ülikool on tegelikult sõbralik avatud kõigile ning teenib kogukonna mitmeti.

Administratiivhoone kesklinnas campus on looklev, Hiina stiilis samm-püramiid, mis toimib maandus keskpunktiks tegevus toimub selle ümber. Ees on suur telliskivi viiva tee peavärava campus. Tee blokeeritakse mootorsõidukitele kõndimise ja jalgrattasõidu, peamine marsruut õpilased sisenevad ja sealt ülikooli. Teisel pool üks leiab teise tellise kõnnitee ääristatud puude ja haljasalade. See kõnnitee viib muljetavaldav tellistest piazza asub ees ülikooli peamine Auditorium ja avaneb ümmarguse vee funktsioon, mis on ühine vaatamisväärsustele ja kohtumispaik.

Vastamisi Auditorium on raamatukogu ja Informatsiooni Building, muljetavaldav, kõrguv maamärk Ülikool. See on rohkem kui 891610 raamatuid, 7315 perioodika ja rohkem kui 1212927 microfilms, mikrofišše ja CD-ROM (2010.01.17 uuendatud). Selle Computer Center toetab akadeemilised arvuti abil juhendamine, on-line registreerimise teenust, video-konverentse, pikamaa õppimise ja muude multimeedia teenuseid. Raamatukogu Audiovisuaalne Center uhke värskeimale, high-tech AV seadmetega. Main Library, päike katusega sisehoovis lisab loomulikku valgust lugemine valdkondades. On suur rõõm, et uurida ja uurimistööd selles avar ja vaikne keskkond.

Gümnaasium on üks tore ja kallis konstruktsioonid Lõuna Taiwan. Sellel on kaks Olympic suurusega basseini (üks siseruumides ja üks väljas), rull liuväli, keeglisaalid ning sise- kohtusse korvpall, võrkpall ja sulgpall. Lisaks on tubades Judo, tõstevarustus ja ringtreeningu, sise mägironimise seinad, välibassein Olympic kergejõustiku staadion, ja muidugi, ping-pong rajatised. Last but not least, laialivalguv campus isegi on golfiväljak koos 20 laevateid.

Student Activity Center asub poolt Tranquility Lake. Struktuur ise on väga unikaalne erinevate tõusu interjööri. Nende põrandad võib olla uhke vaade ilusti kaarsilla ületamisel Lake. Esimesel korrusel on avar ja piirneb ühelt küljelt poolt järve, teise ühe eri kohvikutes keskel, ja teine ​​lai trepp. See ala on tihti laval erinevat õpperühmaga etendused ja tegevusi.

Järv on lemmik kohapeal külastajatele ja ülikooli liikmetele kogukonnas. Päikselisel päeval keegi ei leia perede ja laste jalutasid kivi kõnniteed. Peagi abielus paarid, täielikult pulm riietus, on tihti tekitavad oma pulmas portreed. Swans, pardid, vutid, kilpkonnad ja kala erinevate liikide moodustavad oma kogukonna järvel. Nad teevad seda ilusat osa ülikooli atraktiivne pere taganema naaberriikide linnades ja maakondades, samuti koht romantilisteks jalutuskäikudeks teele ümber järve.

Hoonete seitsme Colleges vahelduvad park-like campus, igaüks oma unikaalse stiiliga sümboolne selle eesmärki ja individuaalsust. Nad kõik maja erinevate puhkeplatsidega, üliõpilane joosta kohvikud ja väikesed hoovid.

Asukohad

  • Chiayi City

    No.168, Sec. 1, University Rd., Min-Hsiung Township, Chia-yi County 621, , Chiayi City

    Küsimused