Keystone logo
National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

Sissejuhatus

Alates 2012. aastast on Numazu Kosen pakkunud järjepidevat 7-aastast haridusprogrammi, mis ühendab 5-aastase osakonnakursuse 2-aastase täiendõppega, pöörates erilist tähelepanu varasele inseneriharidusele. Õpilased saavad omandada insenerihariduse, lõpetades 5-aastase õppekava ja bakalaureusekraadi lõpetades 7-aastase õppekava. Pakume haridust pädeva inseneri arendamiseks, kellel on piisav praktiline kogemus ja teoreetilised analüüsivõimed.

Oleme alates kolmandast kooliaastast kasutusele võtnud uue õppekava, mille raames valivad õpilased lisaks oma erialale ühe järgmistest kolmest kursusest: Keskkonna- ja energiasüsteemi insenerikursus, Täiustatud materjaliteaduse ja insenerikursus või Tööstustehnika kursus meditsiinile & Hoolekandevahendid. See õppekava on integreeritud insenerihariduse programmi, mida nimetatakse interdistsiplinaarseks süsteemiprogrammiks. Nende kursustega pakume haridust, mida saab paindlikult kohandada vastavalt piirkondlikele vajadustele, tehnoloogia arengule ja tööstusstruktuuri muutustele.

Samuti oleme oma süsteemis kasutusele võtnud aktiivõppe, ulatusliku inglise keele lugemise ja suhtlemisoskuste koolituse, et arendada insenere, kellel on põhjalikud teadmised mitte ainult oma erialasest insenerivaldkonnast, vaid ka paljudest õppesuundadest. teha õigeid otsuseid globaalsest vaatenurgast.

Inseneritelt eeldatakse loomulikult head eetikat ja inimlikkust. Numazu Koseni madalama klassi õpilased elavad ühiselamutes. Selle rühmas elamise kogemuse kaudu õpivad õpilased loodetavasti lahkust ja seda, kuidas teistega läbi saada, enesedistsipliini ning seda, kuidas reeglid ja rollid rühmas toimivad. Sellised kogemused võivad aidata luua suurt enesekindlust ja võimet töötada tulevases karjääris rühmas.

Numazu Kosen on ainus Shizuoka prefektuuri idaosas asuv kõrgharidusasutus, mis aitab kaasa piirkondlikule tööstusele, nagu seda tehakse Fuji Pharma Valley algatuste (tööstus, valitsus ja akadeemiline projekt) ja Fuji meditsiiniinseneride koolituse (F-met) kaudu.

Asukohad

  • Mangalore

    Mangalore, India

    Küsimused