Keystone logo
National Pedagogical University

National Pedagogical University

National Pedagogical University

Sissejuhatus

Loodus- ja tehnoloogiateaduskond on akadeemiline üksus, mis on ühendatud akadeemilise prorektoratooriumi koosseisu, milleks on bioloogia, füüsika, matemaatika, keemia ja tehnoloogia osakonnad ning arvutikeskus CIDUP.

Loodus- ja tehnoloogiateaduskonna kõrgema akadeemilise ja haldusjuhtimise arendamise on võimaldanud selle erinevate akadeemiliste üksuste osakonnajuhatajate, professorite, teadlaste, ametnike, töövõtjate ja üliõpilaste aktiivne ja pühendunud töö. teaduskonna nõukogu ja dekaani saatel.

Loodus- ja tehnoloogiateaduskonna põhieesmärk on aidata kaasa füüsika-, keemia-, bioloogia-, matemaatika- ja tehnoloogiahariduse akadeemilise kogukonna tugevdamisele, mis genereerib teadmisi probleemide lahendamiseks ning pakkumise ja arengu tugevdamiseks suunatud erinevate tegevuste kaudu. koolitus-, uurimis- ja sotsiaalprojektide programmid, mis on kohandatud kultuurilisele ja sotsiaalsele kontekstile, pedagoogilisele identiteedile, teadmiste loomisele ning riikliku ja rahvusvahelise iseloomu tugevdamisele; aidata kaasa kvaliteetsele haridusele bakalaureuse-, kraadiõppe- ja täiendõppe akadeemilistes programmides.

Asukohad

  • Bogotá

    Calle 72,#11-86, 110221, Bogotá

    Küsimused