Keystone logo
National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

Sissejuhatus

MIKS Taipei riiklik University of Education?

  • Tops in põhiharidust ning õpetajakoolituse: alates 1895. aastast, National Taipei University of Education on ema koolitus algklasside õpetajatele. c
  • Top rahvusvahelised õppejõud ja teadlased välismaal ja Taiwan: see programm kutsub professorid jooksul ja National Taiwan University, samuti tuntud teadlased välismaal ülikoolides.
  • Pioneer õpetamise reformi: usaldanud Haridus- projektide nagu Cooperative õpe, uuenduslikkus inglise keeles õpetamine ja mobiilne õpe.
  • Professional praktikum: NTUE uhke tugevad sidemed rohkem kui 100 kooli Taiwan, sealhulgas meie enda NTUE Experimental Põhikool. See tugev seotus annab määrava tähtsusega käed võimalusi õpetamise praktika.
  • Parimate Teenused: state-of-art interaktiivne klassiruumi, juhul õpetamise klassiruumid ja renoveeritud ühiselamud, kõik südames pealinnas Taipei.

Keskne asukoht Taipei

Meie campus asub kesklinnas pealinna Taiwan. See on lähedal metroojaama ja kõigi suuremate hulka. On-campus Hiina-õppekeskus (sai tuhanded üliõpilased on viimase 5 aasta jooksul) pakub erinevaid kursusi ja ressursse Võõrliikide õpilastel parandada oma keeleoskust. Kokkuvõttes oleme üks parimaid uuring sihtkohtadesse välisüliõpilastele jälitavad kraadi Taiwan.

Natue
Natue

Asukohad

  • Taipei

    No. 134, Sec. 2, Heping E. Rd., Da-an District, Taipei City 106, Taiwan(R.O.C), , Taipei

    Küsimused